Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a teszt negatív. Lehetek...

Késik a teszt negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom elmagyarázni érthetően kérlek ne kössetek belém.

Tehát 2hete voltunk együtt utoljára,de nem is ez a lényeg. Akkor volt a ovum vége 1napra rá voltunk együtt. Már 1napja késik. Nagyon sokat járok pisilni,de annak tudtam be,hogy fel vagyok fázva tegnap reggel véreztem picit,de csak pár csepp volt,ilyen már volt egyszer a hónapban csak kb 1hete.

Mindig pontosan jön meg! Csináltam ma délután egy clearblue tesztet,de negatív lett. Hirtelen azt hittem pozitív meg is örültem,de csak egy csík..

Ezen kívűl vettem ma még 2-őt másikat. Gondoltam megcsinálom holnap ha nem jön meg..

Sokat görcsölök az utóbbi pár napban. Sokszor hányingerem van és elég minden büdös tényleg szó szerint! Alig tudok enni pár napja,a mellem viszony nem fáj egyáltalán. Nem akarom bebeszélni magamnak a dolgokat de szerintetek van esély babára vagy csak késik egy esetleges felfázás miatt?



2019. aug. 29. 15:44
 1/7 A kérdező kommentje:

kívül*

elég sok minden*

viszont*

bocsánat csak siettem és elég stresszes vagyok a napokban.

előre köszönöm a normális/értékes válaszokat!

2019. aug. 29. 15:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy terhesség, de lehet bármi más is.
2019. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli vizeletből kell tesztelni, ha ilyen korai a tesztelés. A clearblue szerintem nem a legjobb teszt amúgy sem.

Ha továbbra is kimarad, akkor pár nap múlva tesztelj valami normálissal reggeli vizeletből, mondjuk Predictorral. A tüneteid ezen kívül amiket utoljára leírtál a terhesség kicsit későbbi tünetei, és nem törvényszerű, hogy legyenek/ne legyenek.

2019. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Igen tudom,hogy később jelentkezik általában,de gondoltam oda írom ezt is,talán csak meg fog jönni és az miatt érzem fáradtnak magam meg azért fáj sokat a fejem és a hányinger stb..
2019. aug. 29. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy stresszes vagy. A hányinger és a késés ennek bőven betudható.
2019. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,persze. Tudom. Azért köszi!
2019. aug. 29. 16:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg. A teszt tegnap reggel negatív volt.

Azóta volt egy pecsételésem megint. Tegnap délután.

2019. aug. 31. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!