Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Március végén együtt voltam a barátommal, de nem történt behatolás, rajta pedig gatya volt, de nem tudjuk mennyire lehetett előválladékos, és érintkezett a hüvelyemmel.

Másnapra megjött a menstruációm és azóta is rendszeresen megjön. Biztos ami biztos alapon 2 hét után csináltam egy tesztet, ami negatív lett. 3-4 hét múlva, viszont hányingerem lett, onnantól kezdve folyamatosan, egész nap émelyegtem, ezért csináltam még egy tesztet, ami szintén negatív lett. Na akkor gondoltam csak azért volt mert féltem, hogy "mi van ha?", és csak bebeszéltem, de utána is hányingerem volt. Egy hét múlva csináltam még kettő darab tesztet és mindkettő negatív lett..de még mindig nem múlt a hányingerem. Így az eset után 8 héttel elmentem nőgyógyászhoz, de az ultrahang sem mutatott ki semmit. Akkor teljesen megnyugodtam..legalábbis úgy éreztem hogy teljesen. 12 hét után ismét elmentem egy ultrahangra, de akkor sem mutatott ki semmit. Most látom hogy nőtt a hasam, az étvágyam is megnőtt. Egyáltalán lehetséges hogy terhes legyek? Bocsánat, de nagyon félek, még előttem az egész élet, nagy terveim vannak, ez most pont nem férne bele.

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!



2019. júl. 9. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gatyán keresztül mégis hogy gondolod?
2019. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes.. nem történt behatolás azt mondod. ennek ellenére teszteltél többször negatívat. orvos nem látott semmit.. nem értelek komolyan.. az eszem megáll az ilyen kérdésektől..
2019. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük tételesen:

- nem járt benned fsz

- menstruálsz

- terhességi tesztek negatívak

- ultrahangon nem látszik semmi



MITŐL LENNÉL TERHES?


Menj el a háziorvoshoz, mondd el, hogy puffadsz, híztál és folyton hányingered van.


(Amúgy lelki szemeim előtt látom, ahogy a csaj a gcis nadrággal törölgeti belülről a hüvelyét. Mondjuk valami üvegmosókefe szerű targgyal.)

2019. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ilyen mértékű szorongással és irracionális félelemmel a teherbeeséstől neked igen csak PSZICHIÁTERRE lenne szükséged.
2019. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne nőgyógyàszhoz menj hanem pszichiàterhez.valószínüleg tapasztalatlan vagy ami mai viszonylatokhoz kèpest ritka, de olvassatok màr utàna hogy kèszül egy gyerek!ha màr a biosz óràt ellogtàtok..
2019. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért gondolod, hogy terhes lehetsz. Több teszt is negatív, orvos nem látott az égvilágon semmit. Nincs olyan, hogy valaki terhes, és a nyolc hetes uh-n nem lát semmit a doki! Ezt felejtsétek már el!
2019. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlparázod. Nyilván nem vagy terhes, ennyi teszt, 2 ultrahang és a menstruációd nem tévedhet.
2019. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát..

Valószínű hogy ez több, mint felesleges kérdés volt, de köszönöm hogy ilyen megértőek voltatok.

Próbálok majd leszállni erről a témáról.

Még egyszer köszönöm!

2019. júl. 9. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha kiemeled minden héten akkor is hüly€ségeket írsz.. álj le .. szerintem keress fel egy pszichológust. fogd már fel ennyitől senki nem esett még teherbe!!!!!
2019. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy megpróbálsz leszálni a témáról. Látom, hogy nem sikerült. Szerintem valakivel kellene beszélned erről, mert ezzel magadat készíted ki teljesen.
2019. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!