Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek természetes úton...

Akinek természetes úton lettek ikrei előtte szedtetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Évekkel előtte hagytam abba
2019. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 5 évvel korábban abbahagytam.
2019. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném, hogy a kettőnek köze van egymáshoz.
2019. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem szedtem, szerintem nincs köze egymáshoz a két dolognak.
2019. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően van köze. Legalábbis kutatások bizonyították. Azért kérdezem, mert mindkét terhességem ikerterhességnek indult, sajnos nem maradt meg egyszer sem mindkét baba. Mindkettő előtt fogamzásgátlót szedtem. Most megint elkezdem a gyógyszert, 3-4 év múlva szeretnénk még egy babát. Kíváncsi vagyok akkor hogyan alakul majd. A 35 év feletti kor is elvileg növeli az ikerterhesség esélyét. Még azívesen olvasnék tapasztalatokat!
2019. aug. 30. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kB 8 évvel előtte hagytam abba, viszont 36 évesen második terhesség volt.
2019. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kétszer lettem terhes egy-egy gyerekkel, kb három hónappal a tabletta abbahagyása után.

Harmadszorra (egypetéjü) ikrekkel lettem terhes 5 év tablettamentes védekezés után.


A fogamzásgáltónak semmi köze az ikerterheségekhez, mégha neked többször lett is ikerterhességed.

2019. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem amiatt tudom, hogy van köze a fogamzásgátlóhoz, mert nálam ez volt, ez biológiai, bizonyított tény. Nekem lehet amiatt lettek, lehet amúgy is kettesével érnek a petéim. Az egypetéjű ikrek a véletlennek köszönhetőek teljes, annak nincs köze se gyógyszernek, se genetikának.
2019. aug. 30. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy olvastam, hogy közvetlenül a fogamzásgátló abbahagyasa után előfordulhat, hogy egyszerre két petesejt érik meg.


(1valaszolo)

2019. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sosem szedtem fogamzásgátlót.
2019. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!