Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, akinek a méhpempő segítet...

Van, akinek a méhpempő segített? Hol lehet megbízható forrásból beszerezni?

Figyelt kérdés

Sok jót olvastam arról, hogy segíthet a termékenység növelésében. Van, akinek segített, vagy legalább is, úgy hiszi, hogy szerepe volt a sikerben? (Tudom, hogy nyilván sosem derül ki biztosan, végül is minek köszönhetően esik valaki teherbe épp egy adott időben...)


Írják, hogy teljesen tiszta formában érdemes szedni, nem kapszulaként. Sok internetes forrást találtam, de kételkedem is, hogy csak keverik valamivel, és lehúzzák a pénzt... Tudtok olyan helyet, ahonnan érdemes megrendelni, beszerezni?


2019. aug. 30. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én méhésztől vettem méhpempős mézet. Az tuti az, ami.
2019. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is termelotol vettem a vasarban.


(Terhesseg elejen minimalisan vereztem, elkezdtem 1g-t enni minden reggel, most 39hetes terhes vagyok, szerintem nekem a mehpempo segitett, de artani tuti nem artott. Szerintem a teherbeesesnel is segithet!)

2019. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is ez segitett. Gyogynovenyboltban vettem, eleg draga volt 20 ml ezert legkozelebb termelotol akartam venni, de mar nem volt ra szukseg :)
2019. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!