Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A (z) one step terhességi...

A (z) one step terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
26-27 napos a ciklusom, ma van a 29. nap. Eddig nem jött meg. Nem szokott késni. 3 one step teszt negatív. Ha hétfőig nem jön meg persze veszek egy normális tesztet. Csak addig is kíváncsi vagyok másnak jól működött, kimutatta a terhességet?
2019. júl. 13. 15:00
1 2
 1/11 khniki ***** válasza:
83%
A Facelle az egyik legmegbízhatóbb és nem drága. 2 féle erzékenységűt lehet kapni, inkább ezeket próbáld!
2019. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem a 10-es èrzékenység miatt tuti lesz.


A nem várt napjá. És még vagy 1 hétig annyira halvány volt, hogy kerestem a csíkot.


Predictor early meg erősebb lett a teszt, mint a kontroll csík.

Mivel sokat rendeltem, így próbálgattam.

Már a szívhang is látható volt, amikor majdnem olyan lett a teszt, mint a kontrollcsík.


Vond le a következtetést!

2019. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 9-dik dpo-n pozitívat mutatott! Szerintem jó teszt. Ez annak is a függvénye hogy kinek milyen ütemben termeli a szervezete a hcg-t. Nem is beszélve róla hogy mikor foganhatott az a gyerek🙂 Ha a ciklus második felében jön össze a baba, a legdrágább tesztek is csak menzesz után kb 1 héttel lesznek igazi-igazi erős pozitívak.
2019. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó

Méretének megfelelő a baba

Középidőben fogant

Emiatt is lepettmeg, hogy ennyire alig mutat bármit


2.?

2019. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7-es! Micsoda?? 😄 Csak én nem értem?
2019. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi. Nem a 7-es, a 4-es válasz nem tiszta👍
2019. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire sem megbízható, sem a 10-es, sem a 25-ös. Nekem eddig szinte minden 10-es és 25-ös is álnegatív volt. Halványan időn belül megjelent csík rajtuk, de persze vérvétel és mensi is igazolta, hogy nem voltam terhes egyik hónapban sem. Soha többet nem veszek ilyen olcsó sz.r teszteket, inkább majd minden hónapban veszek egy darab drágát és a nem várt napján , vagy maximum egy nappal előtte ellövöm. De ilyet soha többet.
2019. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ildi32 ***** válasza:
Négy tesztet csináltam a nemvárt napja környékén kettő one step-et és kettő Gabrielt. Mind a négy pozitív lett. Hat hét 3 naposan mentem ultrahangra;;akkor már láttuk a képernyőn a kis 5 mm -es embriót szívhanggal.
2019. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ildi32 ***** válasza:

Kedves Kérdező; mi újság azóta?

Csináltál másik tesztet?

2019. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Álpozitív volt mind, nem álnegatív.
2019. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!