Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal, nem félidőben,...

A párommal, nem félidőben, azaz 14. napon, ha nem picit előbb, a 11. napon voltunk együtt, nem védekeztünk. Most, azaz rá 1 hetére barnás folyásom van, és hasfájásom is. Szerintetek van rá esély, hogy terhes vagyok? Volt nektek hasonló?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen van rá esély. Ez a barna folyás lehet beágyazódás, ilyenkor szokott fájni a has is. Mintha meg akarna jönni, olyan érzésed van, nem? Reggeli pisiből már csinálhatsz tesztet.
2010. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmi érzésem van... De a barna folyás csak nagyon minimális volt, inkább csak a hasam fáj, és folyásom már szinte nincs...
2010. júl. 14. 01:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 15 napon volt a peteérésem (elvileg), a 12 napon voltunk együtt, és most egy kislány rugdos a pocakomban! :)

Szóval igen, van esély a babára!

28 hetes kismama

2010. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a 14 napon van mindenkinek peteérése..nekem pl a 10 napon szokott lenni és a luteális szakaszt pedig 17 napos..viszont ha a 14 napodon volt a péd..akkor is pár napig ha jó a hüvelyi ph-d elélnek a spermiumok..tehát bőven lehetsz babás..nekem beágyazódás körül volt barnázás..de nem volt a betéten csak amikor megtöröltem a papíron látszott néha..szeretnél babát???
2010. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!