Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is pontos eredményt ad...

Akkor is pontos eredményt ad a terhességi teszt ha 3 percen belül olvastam le?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a terhességi teszt papírjára az volt ráírva, hogy 3 perc után olvassam le az eredményt, de én 3 percen belül olvastam le. Akkor is pontos lesz?
2019. szept. 1. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Ha egyből pozitív, akkor 99,9%, hogy tényleg terhes vagy. De ha negatív, akkor nem. Lehet, hogy 3 perc után halvány pozitív lenne.

2019. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3. Perc után már nem olvastad le?
2019. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik? Ha korábban tesztelsz, és nem túl érzékeny a teszt, akkor előfordulhat, hogy a max idő körül vagy kicsit utána sejlik valami. De az ilyen 10-20 perces meg több órás leolvasásoknak semmi értelme. Ha nem látható 3 perc körül a csík, akkor inkább kezeld negatívnak és ismételd meg két nap múlva, ha nem jön meg, akár egy érzékenyebb teszttel.
2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Hogy történt? Megijedtél a második percben és kidobtad?
2019. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De mi volt az eredmény? Mert ha negatív, még lehet halvány pozitív, de ha korábban is kijön a második csík, akkor az tuti, hogy terhesség.
2019. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, hát valóban elég érdekes a kérdésed.

A válasz az eredménytől függ. De hogy példát mondjak:

Amikor nem voltam terhes, akkor negatív volt 3-10-15 perc után is, és másnap is. Amikor terhes voltam akkor pedig az első teszt az első pár lercben negativ volt, majd kirajzolódott a második csík is.

Másnap a teszt egyből 2 csíkot mutatott. 🤷🏻‍♀️

Ha pozitív az már vszeg nem fog negatívra változni. Fordítva viszont még megtörténhet. Ha nem tudod eldönteni🙄 és nem jön meg, akkor jobb 2-3 héten belül elmenni a nőgyógyászhoz, ő már biztosat fog mondani UH alapján.

2019. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden teszten fel van tüntetve meddig mártjuk vagy pisiljük le éa mikortól meddig olvasható le.



Ezt a 3 percet nem értem.


10-15másodpercig kell vizelet érje, majd ezután 5 percet várni kell és leolvasni. Az a pontos eredmény, ha nagyon korai a terhesség előfordul, hogy 10perc után lesz csak halvány pozitív. Ami viszont fontoa, 15perc után már nem szabad nézegetni, mert onnantól az összea teszt mutathat téves eredményt.


Akkor neked a 3 perc mi volt?

2019. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: nem minden tesztnél öt perc után kell leolvasni, sőt, a legtöbb, amivel én találkoztam eddig, az három perc volt.
2019. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!