Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step terhességi teszt...

One step terhességi teszt mostanság tényleg ennyire rossz lett?

Figyelt kérdés

Használtam 4 éve, akkor nem volt sem száradási csíkos, sem halvány, fényre fordítgatósan pozitív.

Most nagyon sok rosszat olvasok róla.

Egyébként két gyártó van, EGENS és egy másik, ezt a csomagoláson látom.

A szélessége is kétféle. 2,5 és 3,5 mm.

Az egyik van egy halvány piros csík de pont a 10-11.percben jött ki rajta másikon nincs semmi. Várok két napot és akkor csinálok újat, kíváncsi leszek.

Tapasztalatokat várok.


2019. aug. 22. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Hasznalj Gabrielt az szerintem az egyik legjobb.
2019. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
En a 400 ftos Rossmannos Facellet ajánlom.
2019. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem több helyen készül ez. Amit magyar fertinet weboldalról rendeltem, használhatatlan. Az ovuteszt sosem lesz pozitív, a terhességi teszt meg mindig halvány csíkos. Aztán rendeltem ebayről ugyanolyat. A külső csomagolás egy az egyben ugyanaz betűről betűre, de a tesztcsík más színű. Érdekes módon az működik pedig meg olcsóbb is volt. Az ovuteszt is, terhességi teszt is tökéletesen működik.
2019. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt még vele. Vaterán vettem mindig. Ha negatív volt az is egyértelmű volt, ha pozitív az is.
2019. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami miatt nagyon valtozo minosegu a one step. De lehet tenyleg azert mert tobb gyartoja is van. Ezt nem is tudtam. En mindig a fastestrol rendeltem, egyszer kaptam vekonyabb fajtat, az jó volt. De a vastag, az tenyleg gyatra. Viszont az ovu tesztjuk az kivalo, nem tudom a terhessegi miert nem jon ossze nekik. Arra jo, hogy az ember ellodozgesse oket, de ha tenyleg terhesseg all fenn, azt sem mutatja rendesen es egyertelmuen. Nekem 5 napos kesesnel olyan volt, mintha csak szellemcsikos lenne. De egy sima 25-os teszt meg ahogy szivta fel a vizeletet ugy lett azonnal eros pozitiv. Ugyhogy szerintem hanyagolni kell a onestepet, mert penzkidobas.
2019. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is utoljára rendeltem. Még a csomagban is változó a minőség. Borzasztó. Mindegy, ha megveszem boltban.
2019. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindkettőt próbáltam többször ugyan abból a vizeletből. A vékonyabb verzión mindig volt csík, a vastagabbikon kb minden 3.on :/ Még a predictoron semmi. Többet nem veszek one stepet.
2019. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 khniki ***** válasza:
65%
Én is a Facelle-t ajánlom. Sosem adott hamis eredményt. A One Stepből az ovulációs teszt jött be nekem.
2019. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Én is ugyanígy jártam a One Stepes ovu és terhestesztekkel.
2019. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem is értem# hogy mit csinálhatnak vele amitől ennyi száradási csíkos lesz.. De ez így kb.rablás,pénzkidobás.
2019. aug. 23. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!