Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menstruációm,...

4 napja késik a menstruációm, lehet szó terhességről?

Figyelt kérdés
Több,mint fél éve próbálkozunk a párommal,babát szeretnénk,eddig sajnos még nem jött össze. A mendtruációm augusztus 29.én kellett volna megjöjjön. Ez előtt nagyjából 1,5 héttel,aug.17.én volt egy pici vérzésem,de éppen,hogy csak látszott valami a wc-papiron. Aztán ez után 3 napra kb.elkezdtem barnázni. Viszont tegnap ez is abba maradt,szóval most 2 napja nincs semmi. A menstruációm se jött meg csütörtökön,szóval most 4 nap késésnél tartok. Lehetek terhes? Érdemes teszteljek vagy várjak még pár napot,hogy legyen meg az 1 hét,ha addig nem jön meg és akkor? Köszönöm a segítséget!

2019. szept. 1. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy pontos a ciklusod, akkor tesztelj reggel.
2019. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 p.szabina1223 ***** válasza:
Èn pont 4 nap kèsèsnèl teszteltem.Dèlutàni vizeletből kimutatta.Szerintem is tesztelj.Pozi tesztet kìvànok!
2019. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes tesztelni, nem vesztesz vele. Nekem is 4 nap után lett határozottan pozitív.
2019. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 1. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont 29-én kellett volna megjönnie. A leghosszabb ciklusom, ha véletlen vmi miatt késik is29 nap ami ma letelt. Ha éjjel és reggel se lesz semmi, holnap ellövöm a tesztet, ami itthon van. De nem sok esélyt látok, nagyon úgy érzem bármikor megjöhet. November óta próbálkozunk és egy múlt havi kémiai terhességem kívül eddig semmi.

Szorítok neked.

2019. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Maximálisan együttérzek veled,tudom milyen érzés. Ha nem jön meg még 1-2 napig én is tesztelni fogok,ugyanakkor van egy rossz érzésem,hogy megfog jönni és ennek a reménykedésnek is csalódás lesz a vége. De próbálok nem erre összpontosítani,neked is csak ezt tudom tanácsolni. Kitartást és sok szerencsét kívánok!
2019. szept. 1. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!