Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ínygyulladás, mint tünet,...

ínygyulladás, mint tünet, mikor kezdődik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem akkor kezdődött amikor babás lettem..már a pozitív teszt előtt..vérzett az ínyem fogmosáskor és érzékeny lett..végig kísérte a terhességet,,elmex fogkrémet használtam..de öblögetőt nem mert azok nagyon sárgítják a fogat..legalábbis amit nekem ajánlottak..elmex nem igazán használt..majd vettem egy borzalmas fogkrémet paradontax..de az nagyon rendbevágott...Most imsét elkezdődött nálam..úgy, hogy remélem baba van a dologban:)
2010. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert mostanában nem várom. és reggel mondom: "fáj a fogam". megnéztem a tükörbe és sötét piros az ínyem és az fáj. először nem is gondoltam rá, hogy lehet terhes tünet. de aztán egyszer csak beugrott: mi van, ha amiatt van.


köszönöm válaszod. majd megírom, hogy attól volt-e, vagy kezdek göthös lenni :)

2010. júl. 14. 11:28
 3/10 A kérdező kommentje:
remélem, hogy mindkettőnknek baba :)
2010. júl. 14. 11:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem attól van:) És mindkettőnknek azért:)) mindenképpen írd majd meg :) drukkolok:)
2010. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég későn kezdődött, kb. a terheségem felénél de ez eltérő. Mindenesetre nekem is a Parodontax segít, még mindig vérzik néha de már csak néha.

38 hetes kismama

2010. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
+ at teszteltem :)))
2010. júl. 15. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)) Nagyon örülök..látod látod nekem is ez volt az első tünetem:)) remélem én is plusszost fogok tesztelni:) boldog babavárást:))
2010. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja még azt akartam kérdezni, hogy hányadik napon vagy? Tehát mennyivel mensi esedékessége előtt lett pozi a teszt?Adj infót mert megnyúvadok a türelmetlenségtől..lehet nem bírom tovább holnap lesz a kilencedik dpom tesztelni akarok:)
2010. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kereken 4 hetes voltam tegnap. (15.dpo) de már nem is volt halvány a teszt. szerintem pár nappal korábban is mutatta volna. de így jobb, nem kellett találgatnom, hogy az vajon csík-e :)
2010. júl. 16. 08:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Szuper:)) köszi a választ:)
2010. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!