Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 5 hetes terhesen mit lehet...

Kb 5 hetes terhesen mit lehet érezni van már valami tünet ilyenkor?

Figyelt kérdés

a pozitív teszten kívül :)

Tapasztalatok?


2011. nov. 1. 08:24
1 2
 1/17 tekike99 ***** válasza:
szerintem semmit :) én legalábbis nem éreztem semmit
2011. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem sincs egyenlőre semmi!Ti milyen tesztel teszteltetek?
2011. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A melled feszul? Vagy minden ugyan olyan, mint mensi elott lenni szokott?

Sztem addig orulj, mig nem vagy rosszul es nincs semmi jel csak a pozitiv teszt!:) Egy lanyt tudok aki az egesz terhessege alatt abszolut tunetmentes volt. "Irigy" is volt ra mindenki!:-))))))

Boldog Babavarast!:) Es gratulalok Nektek!!

2011. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
őszintén szolva nekem még nincs pozitív tesztem de 3 hete késik a cici feszülésem az meg van meg nőtt is a mellem ez idő alatt meg az erek jobban látszódnak!
2011. nov. 1. 09:21
 5/17 anonim ***** válasza:
miért nem csinálsz 1 tesztet? ha ennyi ideje késik, 100%-ban kimutatja már!! Nem is tudom, h bírtad megállni, h ne csinálj :) amúgy semmit nem lehet érezni, max, h fáradékonyabb vagy. A többi tünet kb a 7.-8. héttől kezdődhet.
2011. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet...bar gondolom ezzel Te is tisztaban vagy. Esetleg nem akarsz? Vagy nem mersz? En mara nem varom es ma reggel meg nem mertem.:(
2011. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem a sűrű pisilési inger már a 30-32. nap környékén érezhető volt, határozottan. A második terhességemnél 33-34. napon meg elkezdődött az émelygés, ez az elsőnél csak a 6. héten jelentkezett.


Teszt????

2011. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az elmaradt mensi után csináltam egy tesztcsíkot negatív lett azután pedig múlthét hétfőn egy ugyan olyan tesztet az is negatív lett(x-epil terhességi teszt csík 2db os 500ft),azóta van egy másik tesztem egy gyógyszertári kazettás azt mondják ez 100% os ezt még nem csináltam meg a 2 db negatív teszt ellenéri is van egy olyan érzésem hogy terhes vagyok... na de majd ki derül várok még pár napot és ki derül szinte napi szinten szoktam görcsölni van ugy hogy mikor görcsölök egy olyan érzésem támad hogy pihenni kéne.nem görcsölök a témára ugy vagyok vele ha most nem majd legközelebb csak fura hogy 3 hete késik orvoson is gondolkodtam de azzal is akarnék még várni ha majd meg csináltam ezt a tesztet és ez is negatív vagy ha pozitív akármi van utána el megyek a dokihoz!
2011. nov. 1. 12:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Brutális szédülés, erős hányinger, gyakori mosdóba menetel, meg akar jönni érzés. A becenevem Szimat, azóta is.

De a legszebb mégis az a fekete paca volt a monitoron, amikor ultrahangon voltam. :-)

7+4 hkm

2011. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én nem éreztem akkor még semmit, csak annyi h nem jött meg a mesim!..Ennyi!
2011. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!