Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális hogy ma van a kalkulátor szerint az ovulációm és szédülök illetve csináltam ma sajttortát és miután megettem 1 szeletet émelyegtem és nem bírtam többet enni belőle?

Figyelt kérdés

A mensim augusztu 15.-én jött meg majdnem 5 nap késés után, mert az 5.napon jött meg. Aug 31.én is megszédültem és émelyegtem.


A neten olvastam hogy normális dolog ovukor a szédülés meg émelygés meg ezek a tünetek. De nekem még sosem volt ilyen tünet ovukor.



Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 1. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Rágörcsölsz a babacsinálasra vagy benyeltél vmk vírust. De az első valószínűbb.
2019. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor az ember babát szeretne, jobban figyel a testére. Peteéréskor, pmskor, tethességkorok ugyan azok a tünetek jelentkezhetnek.

Teljesen természetes reakció a hormonváltozásokra.


Én mondjuj szülés elött nem éreztem peteéréskor szinte semmit, azóta meg mindig borzalmasan vagyok, szédülök, émelygek, görcsölök, derekamfáj, mellem fáj, puffadok. Jellemzően ez nem tart ki egész nap.


Peteérés körül egyértelmű, hogy a peteérést érzed meg. Előrfordul. Most kell sokat akciózni :)

2019. szept. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2019. szept. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!