Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek amit ma megettem...

Szerintetek amit ma megettem pl az jó így, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, ülőmunkát végzek, próbálok legalább heti 3x mozogni. 163/75

Ez volt a mai napom pl, kíváncsi vagyok, hogy jól csinálom e.


Reggeli: kávé, 2 tojásos rántotta, húsos sonkával amin nincs zsír, egy kis szelet rozsos kenyér (egy félkilós kenyérből szelet)

Tízórai: 1db pritaminpaprika, egy marék bébispenót

Ebéd: Vetrece, de csak a hús és gomba rész, kb 300g, plusz két tojásból rántotta hozzá, és a pirítva 2 kis szelet rozsos kenyér felkockázva

Uzsonna: 150g görög natúr joghurt, 3 db kivi,

Vacsi, 2 tojásos rántotta, kb 200g Vetrece mint ebédre, egy szellet piritós


iszom napi kb 2-3 liter vizet, vagy teát.


[link] eszerint a kalkulátor szerint olyan 1300 kcal körül kéne ennem, egy nap, hogy heti fél kilót fogyjak. mit gondoltok?



2018. márc. 6. 20:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ott a kalóriabázis, de nem vagyok benne biztos, hogy az mindent megfelelően mutat. pláne a főtt kajákat mindenki másképp csinálja. és szerintem simán éved +/- 200 kalóriákat
2018. márc. 6. 20:26
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nos, ebben a formában ez így nem jó

Reggeli: egy két friss répa

Tízórai: nyerssaláta (répa, retek, káposzta, paprika, uborka, paradicsom)

Ebéd: teljesen natúr csirkemell (fűszerezi lehet) vagy hal +sovány túró, joghurt, \ vagy ez helyett egy 3 tojásos rántotta (ne vidd túlzásba)

Uzsonna: egy kis marék olajos magvak (mogyoró, dió, mandula)

Vacsora: némi friss zöldség

Emellett ha bírja a szervezeted ( mindenképp nézz utána) Full Burn/ Thermo Storm étrendkiegészítő

Napi 2-3 liter víz

Napi rendszerességgel végzendő HIIT edzés

Én evvel tartósan kb heti 1, 1,5 kg-ot fogytam

2018. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok

Kerüld a szénhidrátot teljes mértékben, az édes dolgokat, és a gyümölcsöket is

2018. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Tehát kb 2500 kcalt ettél, és 1300zal fogynál... kéne az a kalóriabàzis
2018. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
beírtam és kalóriabázis szerint 1753-at ettem
2018. márc. 6. 20:44
 6/11 A kérdező kommentje:
második, ettől egész nap éhes vagyok... a zöldségek nagy része víz
2018. márc. 6. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A szépségért meg kell dolgozni

Egy két hét után már meg fogod szokni, és nem leszel éhes

2018. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez a 1700-1800 kalória soknak tűnik fogyáshoz, még a heti három mozgás mellett is, bár ugye nem tudom nálad ez mit takar, de abból indulok ki, hogy a legtöbb embernél fél óra lötyögést a futópadon, vagy 15-20 perc otthoni tornát...

Ha leírod, mit is mozogsz pontosan, amúgy mennyire vagy aktív, akkor többet tudunk mondani.

Ja és egyél több zöldséget, kevesebb kenyeret, na meg a tojásból - bár nagyon jó kaja az tény - is soknak tűnik nekem az a napi hat darab.

2018. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez így jól hangzik, de majd meglátod a fogyás ütemét.

1300 kcallal s a te számaiddal én nulla mozgással fogytam volna 1 kilót hetente (tudom, nagyjából mennyit ettem s milyen ütemben fogytam, ebből lehet extrapolálni), a te anyagcserédről s mozgásod intenzitásáról ugye mit sem tudhatok, de én első körben nem mennék ilyen brutálisan le, pláne edzés mellett nem.


Nyilván nem kell kihagynod a szénhidrátot, az nem akárkinek való. Én szeretem a ketogén diétát, de annyira nem, hogy azzal fogyjak végig. Van, aki pedig rosszul is lenne az erősebben szénhidrátszegény étrendeken. Sok lehetőség van, találd meg a neked jóleső, laktató, kellő tápanyagot adó étrendet. Anonymus Gamer elég koplalósat is írt, nem meglepő, hogy egészségtelen mértékben fogyott vele.

2018. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válazszokat. Nem eszem mindig ennyi tojást egyébként, meg kenyeret. általában a reggelim szokott lenni max 150 g rozskenyér, vagy egy rántotta, utána próbálom magam tartani a csirkemell és sült/párolt zöldség kombinációkhoz. mozgásnak letöltöttem egy alkalmazást amiben sok saját súlyos edzésprogram van, kb mindegyik 10 perc, pl az egyik 25 guggolás, 25 felülés, 25 fekvőtámaszba ugrálás, és ezt csökkenti le először 20, 10, stb egészen 5-ig, de hát ez nyilván nem sok, úgyhogy úgy szoktam, hogy 10 percet használom anyukám ellipszis trénerét, utána 10 perc lépcsőzőgép, és utána csinálok végig egy ilyen 10 perces edzést, ez eléggé átmozgat, kb egy éve nem sportoltam rendesen semmit, szóval most rendesen izomlázam van ezek után általában. az anyagcserém... hát nem túl gyors. rendesen kell ennem zöldséget, sokat, hogy minden napos legyen pl a nagydolog.
2018. márc. 7. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!