Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás lenne a teszt?

Hibás lenne a teszt?

Figyelt kérdés

A ciklus 23. Napján készült. Tervezzük a babát, de még nagyon korai lenne ha pozitívat mutatna. Szeptember 13-ára nem várom. Előző hónapban sajnos spontán vetélés volt. A teszt előtt 15 nappal volt együttlét. Pé-t jelezhet hcg teszt?

Vagy a régens helye?


[link]


2019. szept. 2. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy az ovura is reagált, igen. Pozitívnak még tényleg korai. 🤔
2019. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt peteeresed? Nekem 9 nappal ovu után már elég szép pozitív volt a tesztem.
2019. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy még a spontán vetélés óta van a szervezetedben valamennyi HCG,nem ürül ki olyan gyorsan.
2019. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vetélés után csináltam tesztet, az már full negatív volt. Ugyanez a fajta teszt.
2019. szept. 2. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább negatív teszt, szerintem ne aggódj. Én csinálnék egy predictor earlyt, ha az pozitív akkor doki, nehogy méhen kívül legyen, bár nem hinném.
2019. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez pirosnak, halvány pozitívnak tünik.Ovu után 9. napon nekem is mutatta már a teszt a terhességet.Nagyon érdekes, nem tudod mikor volt peteérésed?
2019. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sose tudtam mikor van ovu. Most is csak tippelni tudok. Én mikor a terhességi tesztet csináltam, akkor körül gondoltam. De igazából pontosan nem tudom. Aug. 7-én menstruáltam utoljára és A teszt 29-én készült. Kb 35-40 napos ciklusaim vannak.
2019. szept. 2. 14:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban kezdtem el vitaminokat szedni: folsav, D-vitamin, femibion1, inofolic.
2019. szept. 2. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha fogalmad sincs mikor lehetett peteeresed, lehetett hamarabb is. Halvány pozitívnak tűnik. Holnap ismételd meg.
2019. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett?
2019. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!