Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tesztet láttatok már?...

Ilyen tesztet láttatok már? Ez hibás volt?

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés, hogy pozitív vagy negatív, bár valami derengett rajta élőben (időn belül). De eddig a tesztjeim mindig hó fehérek voltak, ez meg minthaa "elfolyt" volna. Még sose láttam ilyet, ez mitől van? Nem ázott szét, betartottam mindent, időn belül is ilyen lett és így is száradt meg! Intimed 25ös teszt..

[link]



2019. márc. 13. 08:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem hibás. Csinálnék másikat holnap reggel.
2019. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem reggel csináltam, tegnap késő délután. Ovu óta 15 napra. Mert reggel "megjött", de csak délelőtt volt valami, azóta semmi... ennyi idővel gondolom már nem igen lesz negatívból pozitív... de fura mert sose láttam ilyen elfolyást a teszten. Szerintem is hibás lehet... ti se láttatok még? 😂
2019. márc. 13. 09:03
 3/24 A kérdező kommentje:
Ja ha nem jön meg, veszek még tesztet persze.
2019. márc. 13. 09:04
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokszor szokott ilyen lenni, viszont mintha látnék halványan másik csíkot
2019. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Utolsó! Igen én is láttam rajta, élőben pivit jobban, mint képen. De két héttel utána szerintem erösebbnek kéne lennie... nem? Vagy akkor is számít, hogy reggeli vagy nem? (Mondjuk pár napja sokat pisilek)

Nem tudom csináltam már ilyen tesztet, sose volt ilyen rajta... még egy teszten se láttam semmi hasonlót, azért kérdeztem :)

2019. márc. 13. 09:38
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt nalam mindig ilyen "elfolyt" es nem valami erzekeny, tobbetbilyet nem veszek, Intimed, ugye?!

Amikor ez meg cska sejtheto volt, addig a tobbi egyertelmu pozitiv.

2019. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Utolsó! Igen intimed!

A másik pár nappal ezelőtt nem volt ilyen, hanem full nega... (2 dbos)

Veszek facellet. Szerinted az jó? Most is megcsinálhatom? Vagy inkább várjak reggelig?

2019. márc. 13. 10:11
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes ez... mert elvileg érzékenynek van titulálva, és a papirján az áll, korait kimutat...
2019. márc. 13. 10:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináld meg a Facelle-t. :)
2019. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A facelle is nagyon jó, meg az intimed! Olcsó de frankón mutatta nekem már 10-11.dpon a babát halvány de jól látható csík volt. (biztos hogy 10-11.dpo volt mert uh-kon pontosított a doki )

Ilyen elfolyós tesztem nekem is volt amúgy.És igen, én is látok ezen egy második csíkot is.

2019. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!