Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Hétfőn volt a...

Lombikosok! Hétfőn volt a petesejtleszivásom.9 petesejtet tudtak leszívni, ebből 4 termékenyült meg. Holnap kapom vissza őket. Ez milyen eredménynek számít? (Első lombik)

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közepes, sok sikert!
2019. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A végeredmény számít. Nekem 12 megtermékenyült petesejtből 2 maradt a 3.napra. Mindkettőt visszakaptam és egyikük megmaradt. Most már 13 hetesen itt bugizik bennem. ☺️
2019. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy milyen eredmény... Ez lett, nem tudsz vele már mit csinálni. A lényeg, hogy lettek embriók, és Velük esélyt kapsz arra, hogy gyermeked is szülessen.

Nekem 4 stimulációm volt, és hol jobban, hol rosszabbul sikerültek, pedig 2-2 alkalommal ugyanazok a gyógyszerek voltak, és ugyanazzal a protokollal; mégis különbözőképpen reagáltam minden esetben a kezelésekre. Mindig 10 feletti petesejtszámot sikerült produkálnom, de volt, hogy beültetni is épphogy csak lehetett, volt, hogy 6-ot még le is fagyaszatottak.

2019. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez teljesen jó. Mi kicsit megijedtünk, mikor 6 petesejtet sikerült "csak" leszívni (minimál hormont kaptam, nem volt cél a rengeteg petesejt), de megnyugtatott az embriológus, hogy sokkal jobban szeretnek nem túl sok petesejttel dolgozni, mert jobb a minőségük általában :) Végül 5 termékenyült meg, abból 3 megállt a 3-4. nap között, 2 jutott el az 5. napig. Abból az egyik sejtszegény lett, de egy pedig tökéletes minden szempontból, csak őt ültették be és meg is fogant, jelenleg 17 hetes aktív baba :)
2019. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jo eredmeny! :)


Nalam 10et szivtak le,9 termekenyitheto volt, 6 meg is termekenyult es 2 db maradt az 5.napra 🥰 jobban nem is alakulhatott volna.

Es Istennek hála most 20 hetes ikerterhes vagyok :)

2019. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gratulálok nektek! :)
2019. szept. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!