Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lombik kezelésnek vannak...

A lombik kezelésnek vannak ilyen mellékhatásai? Vizesedés, ödéma, kevés vizelet?

Figyelt kérdés

Áprilisban volt a beültetés, sajnos nem sikerült, így annak a hónap végén megjött. A kezelés ideje alatt semmi problémám nem volt a vizelettel, ödémákkal, azonban a menstruációt követően azt vettem észre, hogy egyik napról a másikra 2-3 kilóval több vagyok és puffadok a víztől, a gyűrűmet sem tudom hordani. Azt hozzá tenném, hogy a 3-4 kiló plusz ellenére máskor tudtam hordani a gyűrűmet. Azóta lementek a plusz kilók, még több is mint ami feljött, ennek ellenére továbbra sem jön fel a gyűrűm, dagad a lábam, kezem, mindenem. Egyébként általánosságban naponta kb. 3 liter folyadékot ittam, emiatt sokat pisiltem, most meg azt vettem észre, hogy a bevitt folyadék alig "távozik". Már nem is nagyon merek inni... Általános labort kértem, jövőhéten jön meg az eredménye.

Valaki járt már így lombik kezelés után? Milyen orvoshoz menjek? Félek nehogy valami komolyabb legyen ebből...


2019. jún. 9. 07:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ez volt a második lombik, az elsőnél nem volt semmi gond, bár akkor másfajta injekciót kaptam.
2019. jún. 9. 07:27
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Én vissza mennék a helyedben a meddőségi központba. Igyál sok vizet több litert naponta. Ultrahanggal néztek hogy van e folyadék a hasüregben, petefészkek állapotát?
2019. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta nem volt ultrahang, de igazad van, visszamegyek nézzenek meg.
2019. jún. 9. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!