Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letrox bekavarhat a mensibe?

Letrox bekavarhat a mensibe?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el,mert a TSH-m 4 lett. Tünetem nem volt, egyéb értékem mind rendben.

Babát szeretnénk természetesen.

A mensim eddig mindig erős volt és kb 4-5 napos. Most,hogy szedem a Letroxot nagyon gyenge volt és kb max.2 napig tartott,de azzal már sokat mondtam.

Mitől lehet ez?

Kicsit meg vagyok ijedve,hogy esetleg vmi hormonális zavart csinált,hogy éppen csak megmutatta magát a mensi?


2019. szept. 7. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tünet nélküli éppenhogy felső értékes TSH-ra tök felesleges volt gyógyszert írni. Nem jött össze a baba, vagy miért írta fel a doki?
2019. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már miért lenne felesleges a gyógyszer, ha egyszer pajzsmirigy alulműködése van? A teherbeeséshez a 1,5-2 körüli érték a jó. Nekem mondjuk 6 feletti volt a TSH-m de én is rögtön gyógyszert kaptam (teljesen tünet mentes voltam és vagyok).


Kérdező, őszintén én eddig bele se gondoltam, de ugyanígy ez volt az első menstruációm mióta szedem a gyógyszert (én 50mg Euthyroxot) és 2 napig tartott a vérzés. Akkor lehet ez okozta?

2019. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom ettől lehet-e,de sose fordult elő még ilyen.

Szerdán megyek orvoshoz.

Talán nem romlott el tőle más értékem.

... egyébként még hányingerem is van és a fejem is fáj.

Az a fèlelmem,H vmi hormon zavarom lett.

Ha te is így jártál, akkor lehet köze van a Letroxhoz.

2019. szept. 7. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, a tsh csak egy szám, a tüneteket a ts4 és ts3 okozza. Azokat kéne nézni. Csomó orvos pedig nem az embert gyógyítja hanem a laboreredmenyt, ami hülyeség, hiszen a legtöbb ember nem szigorúan a számok alapján működik. Nekem PM túlműködésem van, a tsh 0,09 volt, és a baba akkor jött amikor feltornáztuk 8-ra.


Ha nincs tünet, tök felesleges volt elkezdeni a gyógyszert, látjátok ti is, hogy pont ez okozza a tüneteket.

2019. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4.8as TSHval elment az első terhességem, ikrek lettek volna. Letroxot szedek azó is, de önmagában TSH javulás nem hoz sikert, mert a háttérben lehet más is. Pl nekem IR volt mellé, amint kaptam rá gyógyszert, harmadik hónapban terhes lettem. Nekem emellett hashimotom van, Az antiTPO magas, t3 és t4 jó.


Minden esetre a gyógyszer nem okoz mensi változást.

2019. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!