Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki használt már ovu...

Valaki használt már ovu tesztet jóstesztként? Tényleg kimutatta a korai terhességet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
KimutatHATja. De nem feltétlenül.
2019. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek mutatja. Minden esetre nekem mikor nem voltam terhes mensi előtt egy nappal hómező volt. Mikor terhes lettem, már terhességi teszt is halvány pozitív volt, poénból megnéztem LH tesztet és full pozitív lett. De ugye alapvetően nem mindenkinek mutatja. Mókának jó.
2019. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy kimutatja vagy nem.Én is kipróbáltam a jóstesztelést.Menstruáció előtt 1 nappal pozitív volt aztán másnap reggel megjött.3 hónappal később mikor valóban terhes voltam pozitív terhességi teszttel kíváncsiságból ovu teszteltem, nekem totál hómező volt.
2019. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem direkt használtam jóstesztként, hanem vártam, hogy mikor lesz a tesztcsík erősebb a kontrollcsíknál. olyan nem lett, de abban a hónapban végig ott volt mindkét csík.
2019. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött az első gyerekemnél. A második ál mar nem csonáltam.

Ha an ammyi teszted és nem sajnálod akkor myugodtan csinálgasd. Legalabb elmegy vele az idő amig hcg-t tesztelsz. 🙂

2019. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 georgina1221 ***** válasza:

Szia!

Nekem kimutatta a korai terhességet, de addigra már a terhességi tesztek is mutatták.😊

2019. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


A hcg teszt hamarabb mutatta a terhességet, már 8 dpo-n (Facelle), akkor még nem csináltam lh tesztet, de itt is látszik, hogy a 12 dpo-on még közel nem gondoltam volna hogy terhességet jelez, csak addigra már volt egy raklap pozi hcg tesztem es gondoltam kiprobalom mert nagyon sok kimaradt

2020. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!