Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt vki Bioparox sprayt...

Használt vki Bioparox sprayt a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés
Sajnos 3hete tuszos mandulagyulladasom volt és bakteriális, amit antibiotikummal kezeltek ki.MOst megint kezd fájni a torkom és meg akarom előzni a bajt.Ezért gondoltam erre, ezt ajánlottak.
2013. ápr. 12. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Ez tényleg jó! Én is használtam terhesség alatt. Használt is (ha az elején elkapod) és lehet is alkalmazni, mert csak helyileg hat. De nem tudom mennyi idős kismama vagy, az első 3 hónapban talán megkérdezném a nőgyógyászt. Ő tuti tudja!
2013. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5.hétben járok
2013. ápr. 12. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, én használtam! Szintén a terhesség első harmadában, mert hörghurutom volt, és nem használt az antibiotikumos kezelés sem. Így kb. a 8. hét körül kezdtem el használni, a nőgyógyászom javaslatára. És végig használtam, kúraszerűen. (És még utána 2-3 napot, alkalomszerűen, mivel egyszerűen úgy fulladtam, hogy nem kaptam levegőt.) Merem ajánlani, tényleg jófajta gyógyszer, nem ártalmas (a kiskönyvemben is szerepel, mint javasolt gyógyszer elhúzódó hörghurutra), és tényleg használ.


21 hetes kismama

2013. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használtam, kb. 13 hetesen, de nem használt, muszáj volt atibiotikumot szednem!
2013. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!