Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a készítmény, ami...

Melyik az a készítmény, ami nem minősül gyógyszernek és segíti a peteérést? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Még régebben olvastam róla, csak elfelejtettem a nevét. Valami olyasmire gondolok, ami nem gyógyszer, tehát vény nélkül kapható és segíti a peteérést meg még rengeteg másra is jó (hormonális zavarok stb.). Csak a nevére nem emlékszem. Tudnátok segíteni? Köszönöm!
2010. júl. 14. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátcserje?
2010. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem barátcserje. Tehát nem Premens, Zafír vagy Cefanorm. Valami más, amiben nem barátcserje van.
2010. júl. 14. 15:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából egy hölgy írta ezen az oldalon, hogy sikerült neki a baba, négyes ikrek, csak elvetélt. Keresem az oldal keresőjében, de nem találom. :(
2010. júl. 14. 15:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Valami csepp vagy szirup és nem barátcserje cseppek.
2010. júl. 14. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget írok, de nem a Gynex csepp?
2010. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 letta88 ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi lennék!Írjátok már ki légyszi!Köszi!
2010. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a gynex cseppek. ismerosom 5evig nem tudott teherbe esni, aztan elkezde szedni a cseppeket es a masodik honapban már babás volt. most az 5.honapban van és minden oké vele. :-)
2010. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mastodynon, létezik cseppben is és tablettában is. Szintén barátcserje van benne. Én a tablettát szedem, nyelv alatt kell elolvadni hagyni. A dokim esküszik rá.

Viszont mivel homeos, ezért mentolosat, kámforosat nem szabad használni a szedése alatt. Direkt vettem homeos fogkrémet.

2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, az! Gynex. Fel is írom, el ne felejtsem! Köszönöm szépen mindenkinek a választ!


A Mastodynonban barátcserje van, az nem jött be nekünk, 10 hónapig használtam. Most utánanézek ennek a Gynexnek, ez az utolsó reménysugaram. Se a metformin, se a closti nem használtak. Ha ez sem, akkor inszem. :(

2010. júl. 15. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Pcos vagy? Inzulinrezisztens? Diétáztál a metformin mellett?

Önmagában a met csak 40% segítség, muszáj diétázni, mozogni mellette. Nekem sem jött be, de elmentem endokrinológushoz, aki Avandamet írt fel a Meforal helyett, ebben roziglitazon is van. Ez segített, már 2x volt spontán pé-m, rendeződött a tesztoszteronom. És én szedem mellé a Mastodynont, mint korábban írtam.

2010. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!