Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás miatt nem menstruálo...

Szoptatás miatt nem menstruálok. Nem szeretném abbahagyni a szoptatást, de szeretnénk már testvért. Van valaki hasonló esetben? Létezik olyan készítmény, amit a nőgyógyász felírhat, ami beindítja a peteérést, és szoptatás mellett szedhető?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyon hülyének tűnni az orvos előtt, hogy ilyen kéréssel állok elő, ezért először itt kérdezem, hogy van-e ennek egyáltalán realitása.
2009. dec. 2. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2009. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én szoptatás mellett is menstruáltam.
2009. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a topic pont erről szól.

2009. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is ez volt a helyzet. Én igazán mindent megpróbáltam, de csak a szopi abbahagyása után lett peteérésem. De próbálkozhatsz azért. Aviva torna, málnalevél és/vagy cickafarkfűtea (ezek fitoösztrogéneket tartalmaznak), homeopátiás barátcserje (ez elvileg leviheti a magas prolaktin szintet). De az porvosod azt fogja mondani, ha babát akarsz, hagyd abba a szoptatást. Sok sikert!
2009. dec. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a fiam 6 hónapos volt megjött a menszim.De hónapokig rendszertelenül volt,hogy 50 nap után.Amikor a fiam egy éves lett,gondoltuk,hogy itt az idő a kistesó gyártásának.Elkezdtem inni a cickafarkfű teát,amit legalább egy hónapig minden nap ittam,és a következő menszim időre megjött.Ezután volt még 2 rendes ciklusom,és elkezdem inni félidőig a cickateát és félidőtől a palástfüvet.Kb a peteérés napján szex,és terhes is maradtam,a fiam 18 hós és cicizik még.Azt nem írtad,hogy menni idős a babád.Mert ha még rendszeresen (3 óránként)szopizik akkor valószínű hogy még nem fog megjönni.De én a te helyedbe nem avatkoznék be gyógyszeresen,a természetre bíznám.Szerintem a doki sem ír fel semmit amíg szoptatsz!
2009. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 16 hós a babám, és reggel meg este még kéri a cicit. Sajnos még egyszer sem jött meg, mióta megszületett. A lányom még nagyon igényli főleg az esti cicit, így nem akarom elvenni tőle. Várok akkor, és rábízom a természetre, csak olyan jó lenne megint babát várni.
2009. dec. 3. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Csak érdeklődnék, hogy sikerült azóta a kistestvér? Elválasztottad a "nagy" lányodat akkor, vagy később sikerült, esetleg még mindig szopizik? Hasonló cipőben járok én is, nagyon ragaszkodó, szopis fiacskám van.
2010. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, írok, hátha valaki nézi a régi kérdéseket is. Egy kis rásegítéssel de megoldódtak a dolgok. A lányom 18 hós korában elég élénken elkezdett érdeklődni a mesekönyvek iránt, így este bevezettük, hogy a szopi időben 2-3 könyvet végiglapoztunk, megbeszéltük mi/ki van benne. Sokszor el is aludt a végére, így kimaradt a szoptatás. Egy hét alatt teljesen elválasztotta magát, február közepén cicizett utoljára. Márciusban már megjött a várva várt mensim, és áprilisban pedig már pozitívat teszteltem.:) Jelenleg 22 hetes kismami vagyok, decemberre várjuk a kistesót. Amennyire féltem az elválasztástól, annyira könnyen ment. Mindenkinek drukkolok aki hasonló cipőben járt mint én.
2010. aug. 9. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a pocidhoz!! De jó, hogy ilyen könnyen ment neked az elválasztás és már sikerült is a babuci!! Lehet nekem sem menne olyan nehezen, megpróbálom én is húzni esténként az időt. :)) Jó egészséget kívánok nektek!!!
2010. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia,én is gratulálok a babához!Nálunk is megszületett a pici,most 2 hós.Én az 5.válaszoló vagyok!
2010. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!