Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után pozitív teszt?!...

Vetélés után pozitív teszt?! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Májusban volt egy vetélésem.9hónapot vártunk a babára de a 8.héten elkezdtem vérezni.Szívhang még volt de a 3. Nap után már nem :-( Spontán elvetéltem de nem ürült ki teljesen.Missed ab volt májusban.Aznap véreztem utána semmi.Szépen rendben megjött a menzeszem.Doki aztmondta 2-3ciklust várjunk utána próbálkozhatunk.2 ciklus után újra belevágtunk.És most a 3.ciklus után nem jött meg.Tegnap teszteltem pozitívat :-) aminek nagyon örültünk mert nem gondoltuk hogy ilyen hamar sikerül :-)

[link]

De bennem van a félsz...nem szeretnék korán dokihoz menni hogy biztosak legyünk és lássunk is már valamit.Gondoltam majd jövő héten kérek időpontot.Van egy 8éves Kislányunk.Ő sem sikerült gyorsan csak a 4.hónap után.Mennyire normális hogy fájogat a hasam?Vetélés elött is fájogatott...olvastam hogy ez normális.Félek nehogy ugyan az legyen a vége..:-(



2019. szept. 8. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom ami történt.

Halkan gratulálok is! :) átérzem, ezen én is átmentem.

Kezdj el szedni magnéziumot. Nekem a Magnerot vált be. Napi 3-at szedtem. Sok fekvés, pihenés addig is.

Mióta késik a menzeszed?

Nekem is fájdogált az elején, sőt az első 9 hétben folyamatosan barnáztam, pedig kaptam progeszteron pótlást. Próbáltam nem idegeskedni, és pozitívan gondolkodni.

2019. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Harmadik meg negyedik hónapban összejött a baba, és neked ez nem gyors?


Na mindegy, gratula, nyugodj meg, szed folsavat, magnéziumot. Menj el orvoshoz 6-7 hetesen, hátha az utrot (bár csak ritkán ez a gond).

2019. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, jó egészséget kívánok :)

Ahogy a többiek is írták, szedj magnéziumot, nekem az első trimeszterben végig mindjárt megjön érzésem volt, fájdogált. Teljesen normális.



Esetleg kiderült miért ment el az előző? Ha nem progi gond volt, akkor ráérsz menni 6-7. hét körül, mindenképp érdemes, hogy biutos jó helyen van e.


Bocsánat érte, de 4 hónap az nem lassú nem sok idő... sőt az nagyon gyors, sikeres eredmény... Mi 7 évet vártunk, na az lassú :) Ti ilyen eredménnyel nagyon is szerencsések vagytok.


Jó egészséget kívánok.

2019. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szia én márciusban vetéltem el szintén 8 hetesen nekem is művi befejezés kellett! 3 ciklust megvártunk majd össze is jött a baba aki most 14 hetes pocaklakó makk egészséges kisfiú! Én is végig rettegtem de feleslegesen szerencsére :) Én nem szedtem semmit
2019. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a jókívánságokat:-)

Arra értettem hogy nem gyors mint másnál hogy egyszerre összejön,értitek.

Jutavit terhesvitamint szedek újra.Plusz vasat szedek mert enyhén vashiányom van.

Ma 1hete hogy késik.Tegnap csináltam a tesztet nem volt bátorságom elöbb megcsinálni :-)

A hasfájáson és enyhe hányingeren és fáradságon kívül semmi más tünetem nincs.

Nem tudják megmondani miért ment el:-(Mivel magától elment nem is volt mit szövettanra küldeni.:-(

Augusztus 3án volt utoljára menzeszem.Abban a hónapban ritkábban voltunk együtt egyéb okok miatt de ovuláció napján pont együtt voltunk.Ezek szerint sikeresen :-)

Jövő héten kérek időpontot ...remélem minden rendben lesz.

A mindjárt megjön érzés egy nap többször is jelentkezik.De csak kis ideig aztán magától elmúlik.A Lányomnál semmi ilyen nem volt...semmi tünetem sem volt.Most a vetéléa elött is fájdogált ezért is félek.

2019. szept. 8. 08:33
 6/8 Nórika 2000 ***** válasza:
Szia nekem tavaly júliusban volt missed abom december 5.én pozitívat teszteltem szivem szerint szaladtam volna orvoshoz de csak januárban mentem akkor voltam 10hetes azóta van egy 5hetes 5napos kislányom aki teljesen egészséges
2019. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kérdező? Eltelt már egy kis idő azóta :)
2020. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most néztem vissza a kérdéseimet.

Már a 38.hétben vagyunk.Várjuk hogy kibújjon a mi kis szivárványbabánk😍

2020. ápr. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!