Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után vérzés....

Pozitív teszt után vérzés. Elment a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok múlt héten csütörtökön voltam orvosnál, mondta itt baba van a dologban szép a méhnyalkahartya sok a sárgatest, kaptam progeszteron pótlást is mivel lombik volt. Hétfőn megjött a menstruáció. Ma délután negatív lett teszt. Elment a baba? :(
2019. aug. 29. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha véreztél és a teszt is negatív akkor igen, sajnálom.

Én is átéltem, ajánlom, hogy menj vissza a nőgyógyászhoz, vizsgáljon meg, hogy biztosan kitisztultál-e, nehogy valami baj legyen.

Mióta volt pozitív a teszt? Hány napra rá kezdtél el vérezni?

2019. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz. 1 héttel beültetés után jött meg
2019. aug. 29. 15:44
 3/10 A kérdező kommentje:

Vagyis 1 héttel beültetés után néztem pozitiv tesztet

Es 2 héttel utána jött meg a menstruáció

2019. aug. 29. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de lombiknál eleve a leszívás utántól van progeszteron pótlás. Plusz hcgvérvételt szoktak kérni - intézménye válogatja - vagy a leszívástól vagy a visszaültetéstől számított 14.napon. Így ezért ezt nem értem annyira.

Plusz, ha én véreztem volna a lombikom után,már bent lennék a kórházban. A negatív teszt nem jelent semmit, csak a hcg vérvétel a biztos. Mikor volt a beültetés és hány naposokat kaptál vissza? Mikor lenne/volt az eredmény hirdetés?

2019. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel a beültetés után még simán lehet a tüszőrepesztő hatása a pozitív teszt. Hányat és mikor kaptál?
2019. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt vérvétel csak teszt. Annyit mondott az orvos hogy ez valószínű baba lesz, de még bármi megtörténhet ne eljem magam bele. 13.an volt a beültetés. 22.en voltam teszt az intézményben ott is pozitív lett a teszt.
2019. aug. 29. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hogy nem csinálnak hcg vérvételt 🤔 no comment. Melyik intézmény ez? Hány naposokkal voltál?

Ha megjött, akkor is elmennék legalább dokihoz.

2019. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5napos babák kaptam vissza. Tapolca. Holnap megyek vissza
2019. aug. 29. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
De akkor hétfő óta menstruáltál?
2019. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen most hétfő este de inkább kedd
2019. aug. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!