Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációtól tartó mellfájdalom...

Ovulációtól tartó mellfájdalom (mensi előtt is szokott) egyre erösebben fáj, most vagyok a nemvárt előtt 4nappal. Volt igy valaki? Folyamatosan erösödött a mellfájdalom és végül pozit tesztelt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 14:00
1 2
 1/19 khniki ***** válasza:
Egy barátnőmnél így volt. Neki a mellbimbói lettek extra érzékenyek.
2019. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nekem mindig fáj ovu után de kb ugyanolyan erősséggel aztán kezd elmúlni,most viszont napról napra jobban fáj,és duzzadt.

2019. szept. 8. 18:05
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem jelent semmit. Minden honapban fajnak a melleim, ovulacio alatt es menstruacio elott is. Kozte eddig soha. Viszont volt olyan honap nemreg, amikor ovutol egeszen mensiig fajt, melltartot alig birtam eviselni magamon. De tudtam, hogy terhes nem lehetek, abban a honapban a ferjem nem volt otthon. Amikor teherbe estem minden olyan volt, mint nalam egy normalis ciklus, azt hittem az a honap sem jott ossze, mert csak pms tuneteim voltak. Szoval 50-50%.
2019. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. szept. 8. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:

Én szeptember 17-re nem várom, ovu óta iszonyatosan fáj a mellem, hason alíg bírok feküdni....majd meglátjuk mi alakul :)

Üdv B.

2019. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Dejó. Én 12-re nem várom. Remélem mindkettőnknek pozi lesz a teszt. Van még valami tüneted? :) Nekem a derekam fáj,és esténként sokszor járok pisilni.
2019. szept. 9. 06:21
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is nagyon bízok a babóban :) tünetem még annyi hogy éjjel os ko kell mennem pisilni. Ez az 5. próbálkozós hónap.

Szerintem elöbb is volt peteérésem talán 8-9.napon. onnantól fáj iszonyatosan a mellem. Dolgozik a progeszteron rendesen.

És neked még tünet? Drukkolok neked

B.

2019. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lemaradt nekem is a derék fájás,de betudom az álló munkának :D

B.

2019. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a 4. Próbálkozós hónapunk. Én most ovu teszteltem. Estefelé kell sokszor kimennem pisilni,a derekam fáj,a cickóim meg néha megjön érzésem van. De még van 3napom nemvártig. Remélem nem jön meg 🍀
2019. szept. 9. 10:40
 10/19 anonim ***** válasza:

És mikor szeretnél tesztelni?


Én nem tudom az ovulációs tesztet megcsinálni,mert mindíg össze vissza dolgozok :( így csak figyelem a testem jelzéseit és megpróbálunk minél többet együtt szerelmeskedni :D

B.

2019. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!