Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus közepétől mensi végéig...

Ciklus közepétől mensi végéig tartó mellfájdalom mitől lehet? Hormonprobléma? Nagyon fáj minden hónapban.

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, viszont nekem meg mindjárt megjön érzésem van ugyanilyen hosszú ideig a pétől a mensiig. Minden hónapban.
2009. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hormon gond is lehet,vérbőség is okozza,mellméret is a doki szerint a kismellű nők jobban megérzik az ilyen változást,hát nem tudom.Nekem is mindig fáj,kicsi a mellem.Kérdés neked mekkora?
2009. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is PÉ-től végig mell érzékenységem van és + a "mindjárt megjön" érzés. Remélem babóca miatt....
2009. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A sok prolaktin okozza
2009. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 09:15-es vagyok


Igaz neked minden hónapban, lehet hogy magas a progeszterin szinted.

2009. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nagyon magas prolaktin okozza. Nekem is ez volt. Szedtem a bromobriptynt és helyre jött. A magas prolaktin gátolja a teherbeesést.
2009. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem hormon probléma, csak a hormon változás okozza, sok nőnek van teljesen természetes
2009. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is ugyanez van, minden hónapban nagyon fáj pétől mensiig. A kicsi mell problémában lehet vmi, mert nekem is kicsi:) A prolaktinnal viszont az a fura, hogy nekem magas, de amióta szedem rá a bromocriptint, még jobban fáj... Már kérdeztem néhány hete, hogy másoknak is volt-e ilyen tünetük, és mindenki azt írta, hogy a bromotól elmúlt a mellfájás, szóval - az én esetemtől függetlenül - abban is lehet valami, hogy a magas prolaktin okozza.

2009. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! De jó, milyen sokan írtatok! Köszi! :) Szóval magas a prolaktin okozza? Kérdeztem már az orvostól, hogy ez nem-e gond, azt mondta, hogy á, dehogy! A bromobriptynt orvos kell, hogy felírja,vagy lehet recept nélkül kapni? Ti mit csinálnátok a helyemben? Ha tényleg magas a prolaktin szintem, akkor mivel tudom lejebb vinni?
2009. jún. 26. 12:45
 10/13 anonim ***** válasza:
A bromocriptynt az orvos írhatja fel. De a barátcserje tablettát tudsz venni és az is csökkenti a prolaktin szintet
2009. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!