Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció ellenére mégis...

Menstruáció ellenére mégis terhes?

Figyelt kérdés
Akivel így történt az kérem írja már le miket tapasztalt. Nem okoskodásra vagyok kíváncsi! Amiért kérdezem, mert csütörtökön múlt el, és utána lévő nap már rögtön hasonló folyásom volt, mint peteéréskor és azóta is az van, meg időnként ég a gyomrom, enyhén kavarog, enyhe hányinger meg valamikor szédelgek aztán az is abba marad egy időre. Ami még furcsa hogy mielőtt megjött sose bírom elviselni a melltartót, most semmi gond, abszolút nem is fájt a mellem meg semmi. Orvoshoz jövő hétre kaptam időpontot, volt aki hasonlóképp vette észre, hogy mégis babás vagy ezek alapján kizárható? Nem védekezünk és örülnénk neki.
2019. szept. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet?
2019. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Vérzés volt, tehát nem vagy terhes. A vérzés azért van, mert nem történt teherbeesés, így a megvastagodott nyálkahártya leválik. Ha leválik a nyálkahártya, azzal a terhesség sem maradhat meg, ha létrejött egyáltalán. Nagyon extrém az az eset, amikor mégsem így történik, de ennek a valószínűsége nagyon kicsi. De hogy megnyugodj, vegyél egy tesztet.
2019. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra kérlek,ha terhes leszel sose használd úgy,hogy ,,babás vagyok"

Valószínűleg nem vagy terhes,de tényleg vegyél inkább egy tesztet. Ezek a tünetek sok mindentől lehetnek,terhesen jó pár hetesen csak.

2019. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem várt napján enyhe piros vérzésem volt. Másnap pirosas barnás,harmadnap szintén de még kevesbb pedig addigra már bőven kellett volna véreznem. Gyanús volt, csináltam tesztet, pozitív. Utána még bő 1 hétig barnáztam... Tesztjeim azóta is full pozitívak, a hőm fent, görcseim nincsenek, pecsételés megszűnt. Kövi héten megyek a második ultrahangra hatodik héten leszek már. Az első négy hetesen volt a pecsételés miatt mentem de nem láttak semmit. Rutascorbint kaptam.
2019. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!