Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez NEM egy "ugye attól még...

Ez NEM egy "ugye attól még lehetek terhes kérdés" Miért van az, hogy a 10 es érzékenységű teszten miközben szívja fel a vizeletet megjelenik a tesztcsík mikor pedig szárad akkor eltűnik?

Figyelt kérdés

Nem azért van mert pozitívnak akarom látni, nem erősen látszik, de azért észre vehető. Az első babánál is ilyen volt viszont akkor ott maradt száradás után is, ez viszont eltűnik. Ez miért van, szerintetek?

Hibás a teszt? Vagy eddig is mindig megjelent és normális jelenség csak eddig nem vettem észre?

(Pepino 10)



2019. szept. 13. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert vizeletet kap a papír.
2019. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felszívódik róla a hirtelen kapott vizeletmennyiség. Azért tűnik el, mert negatív az eredmény. Az első babádnál meg pozitív volt, mivel terhes voltál.
2019. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden tesztnél így van...
2019. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sose néztem, mi történik, kivártam a kiértékelési időt, amit kell, addig rá se néztem... Pont azért, hogy ne zavarjon össze.
2019. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden teszt ilyen. Meg kell várni a hatoidot és akkor kell leolvasni!
2019. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát biztos igazatok van, mert ha eltūnik, az nem jó. De azzal vitatkoznék, hogy minden teszt ilyen, mert én már csináltam több félét is, és sokszor közbe is néztem, de akkor see volt rajta a csík de közbe, de utána.
2019. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
*se közbe, se utána
2019. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!