Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este csináltam egy tesztet,...

Este csináltam egy tesztet, rá van írva hogy 15 perc után ne olvassuk le. Addig nem látszódott rajta csak a tesztcsík. De reggel megnéztem, és volt még egy csík. Jelentheti azt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mert ma is csináltam egyet, de azon nem látszik megint, csak a tesztcsík. De ha nem növekedne a HCG szintem, akkor az estinél sem jött volna ki a második, nem?

2013. márc. 26. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell nézni 15 perc után mert nem ad valós eredményt általában...persze kivételek mindig vannak. Mikor kellett volna nem megjönnie??? Meg az lehet szellem csík is...képet tudsz felrakni?
2013. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja a HCG szinted ha terhes vagy bizony növekszik...első voltam
2013. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hogy kell ide képet felrakni?
2013. márc. 26. 09:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj soha nem tettem fel még ide képet de próbáld meg idehúzni amikor válaszolsz...jaj ne haragudj nem tudom...
2013. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyébként 6 napja kellett volna megjönnie és eddig napra pontosan megjött
2013. márc. 26. 09:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csinál??? Hanyas erősségű??? Remélem baba lesz szorítok neked nagyon!!! Első vagyok
2013. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi:) mág vagy 5 hónapja próbálkozunk de eddig semmi :( hátha majd most:) gyógyszertárban vettem, ezt még nem próbáltam, de olcsó volt, úgyhogy ma veszek egy sokkal drágábbat, az biztosabbat fog mutatni szerintem
2013. márc. 26. 09:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá én nagyon szorítok neked és írd meg az eredményt...nekem 3 gyerekem van, olyan jó érzéssel tölt el ha valakinek összejön a baba...első voltam
2013. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lefényképezed a tesztet (lehetőség szerint vmi fehér háttér előtt mert úgy jobban látszik hogy színes e a csík!

2. feltöltöd a szgépre

3. felmész a www.kepfeltoltes.hu címre ott az 1. pontnál beilleszted a képet

4. ezután megadod az email címed és rányomsz a feltöltésre

5. ezután dolgozik az oldal majd alul kiad egy ilyen sort hogy LINK a képhez vagy DIREKT link a képhez azt kimásolod és bemásolod ide a kérdésedhez:)

2013. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
drukkolok.
2013. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!