Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik, soha nem...

5. napja késik, soha nem szokott ennyit csak -+ 1 nap max 2 nap.23. ,24. és 25. napon voltunk úgy együtt, de 28. napra szokott megjönni. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, lehetsz. 5-6 nap múlva tesztelj.
2019. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 5 napja késik, akkor szinte biztos mutatná a teszt, ha terhes vagy, de ha eddig bírtál várni, akkor még 2 napot várhatsz a tesztig. Vagy terhes vagy nem. Bár számomra érdekes, ha babát szeretnétek miért nem teszteltél ennyi idő késésnél? Egy hét múlva azaz a kimaradt mensitől 2 hétre már dokihoz kellene menni.


Minden jót.

2019. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha olvastad volna amit írtam, 23.!!! napon voltunk először együtt, azóta 7 nap telt el amikor csináltam a negatív tesztet. Ma vagyok a 8. napon. Olvasd már el amit írtam, vagy pedig ne szólj hozzá a felesleges mondandóddal a topichoz.
2019. szept. 18. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha SOHA nem szokott ennyit, akkor van esélyed a teherbe esésre. Viszont ha a 8. nap, akkor lehet, hogy még a beágyazódás sem történt meg, tehát a teszt még napokig nem mutat majd semmit.
2019. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 25. naphoz adj hozzá 12 napot (de épp a 2 hetet is meg lehet várni) és akkor csinálj reggel egy tesztet 10-es érzékenységűvel
2019. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2019. szept. 18. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!