Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Barátommal december 26-án voltunk együtt utoljára, és január 9-én kellett volna megjönni a menszeszemnek, de nem jött még meg. Csináltam múlt hét csütörtökon egy tesztet és negatív lett. Csináljak a héten mégegyet?

Az együttlét során a végén húzta fel barátom az óvszert.Tudom meggondolatlan.

Keress kérdéseket hasonló témában: együttlét

2018. jan. 30. 21:12  Privát üzenet  

A válaszok
Gratulálok anyuka. :)

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. jan. 30. 21:16 Privát üzenet
Csinalj, igen. De a helyedbem mar orvoshoz fordultam volna, nem komolytalankodnam el. Lehet mas is a dologban..

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. jan. 30. 21:25 Privát üzenet

Ha 9-én kellett volna megjönnie, akkor pont 26 volt a lehető legtermékenyebb napod, amikor legnagyobb az esély terhességre.

De, ha akkor teherbe estél volna, a tesztnek már rég mutatnia kéne, ha mindent jól csináltál.

Szerintem is fordulj orvoshoz. Ha más nem, megnyugtat, hogy nincs baba és akkor legalább a stressz miatt nem fog késni.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2018. jan. 30. 21:42 Privát üzenet

Nem jó ilyennel játszani. Így már kár pazarolni az óvszert. Nyugodtan nézz szét kicsit a Terhességmegszakítás rovatban, el fog tőle menni a kedved.

Na de a kérdésre válaszolva:

Először is csinálj még egy tesztet. Ha az is negatív akkor irány az orvos, nehogy valami betegség álljon a háttérben. Persze lehet, hogy egyszerűen csak kimarad például stressz miatt, de jobb ha biztosra tudod, hogy mi a gond.

Ha pedig terhes vagy, akkor gondolkozz el, hogy hogyan tovább és utána menj orvoshoz.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. jan. 30. 22:12 Privát üzenet
Egy kis karácsonyi ajándék 😄

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. jan. 30. 22:31 Privát üzenet

Szerintem csinálj, lehetőség szerint valami érzékeny típussal. Pl. Facelle (Rossmann saját márka, az az egyik legjobb.)

Nekem 5. nap késés után lett halvány pozitív először.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. jan. 31. 07:50 Privát üzenet

"Tudom meggondolatlan."

Mindent a barátodra fogni nem szép dolog neked is van elvileg szád amit tudnál használni,hogy ki mond mit akarsz nem mondtad ki viseled a következményeit anyuka.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. jan. 31. 14:10 Privát üzenet
Ha eddig pontos volt a menzeszed és nincsenek kihagyások, késések, akkor mindenképp elmennék orvoshoz a helyedben, előtte persze még egy teszt.

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. jan. 31. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
December 26án voltunk együtt a párommal, megszakításos módszerrel "védekeztünk" (ha akar jöjjön a tesó alapon). Január 11én kellett volna megjönni (30-32 napos ciklusaim vannak),...
EMagon rendeltünk routert és játék traktort december 10. én és már 15 van ma kellett volna megjönni és még nem jött?
Lányok. December 23. -án kellett volna megjönni a menzeszemnek, de nem jött meg! December 30. -án rózsaszín folyásom volt, másnap barnázás és egy kis vér, most 3 napja meg megint...
Tudnátok nekem segíteni? A párommal most decemberben szeretnénk elkezdeni próbálkozni a babával. Normál 28 napos ciklusaim vannak, és december 9. -én fog megjönni, vélhetően utoljára :-)
A diákhitel igénylésemet november 8-án adtam le. Mikor kell, hogy jöjjön az első utalás? November 15-e van, és még mindig nem jött meg. Ugye nem csak december 15-én fog megjönni?
A december eleji sperma vizsgálat eredménye nagyon rossz lett (nulla) azóta FER 14-et szedett a párom. Most a 34. napon vagyok. Általában a 29. napon szokott megjönni....

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!