Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal december 26-án...

Barátommal december 26-án voltunk együtt utoljára, és január 9-én kellett volna megjönni a menszeszemnek, de nem jött még meg. Csináltam múlt hét csütörtökon egy tesztet és negatív lett. Csináljak a héten mégegyet?

Figyelt kérdés
Az együttlét során a végén húzta fel barátom az óvszert.Tudom meggondolatlan.

2018. jan. 30. 21:12
 1/8 anonim válasza:
35%
Gratulálok anyuka. :)
2018. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Csinalj, igen. De a helyedbem mar orvoshoz fordultam volna, nem komolytalankodnam el. Lehet mas is a dologban..
2018. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha 9-én kellett volna megjönnie, akkor pont 26 volt a lehető legtermékenyebb napod, amikor legnagyobb az esély terhességre.


De, ha akkor teherbe estél volna, a tesztnek már rég mutatnia kéne, ha mindent jól csináltál.


Szerintem is fordulj orvoshoz. Ha más nem, megnyugtat, hogy nincs baba és akkor legalább a stressz miatt nem fog késni.

2018. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem jó ilyennel játszani. Így már kár pazarolni az óvszert. Nyugodtan nézz szét kicsit a Terhességmegszakítás rovatban, el fog tőle menni a kedved.


Na de a kérdésre válaszolva:

Először is csinálj még egy tesztet. Ha az is negatív akkor irány az orvos, nehogy valami betegség álljon a háttérben. Persze lehet, hogy egyszerűen csak kimarad például stressz miatt, de jobb ha biztosra tudod, hogy mi a gond.

Ha pedig terhes vagy, akkor gondolkozz el, hogy hogyan tovább és utána menj orvoshoz.

2018. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Egy kis karácsonyi ajándék 😄
2018. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj, lehetőség szerint valami érzékeny típussal. Pl. Facelle (Rossmann saját márka, az az egyik legjobb.)

Nekem 5. nap késés után lett halvány pozitív először.

2018. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Tudom meggondolatlan."

Mindent a barátodra fogni nem szép dolog neked is van elvileg szád amit tudnál használni,hogy ki mond mit akarsz nem mondtad ki viseled a következményeit anyuka.

2018. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig pontos volt a menzeszed és nincsenek kihagyások, késések, akkor mindenképp elmennék orvoshoz a helyedben, előtte persze még egy teszt.
2018. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!