Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bezavarhat a ciklusba az...

Bezavarhat a ciklusba az Elevit complex 1?

Figyelt kérdés
2 hete szedem, az utolsó menzeszem utolsó napjától, egyenlőre csak tervezzük a babát, felkíszítésként szedem. Semmilyen negatív hatása nincs amit hallottam róla, inkább erősödött a hajam. Viszont ez a ciklusom egész furcsa, középidőben ovulációkor mindig fáj a petefészkem, most semmit. A tojásfehérje szerű nyák ezzel egyidőben szokott jelentkezni, most a menzesz utáni naptól mostanáig (2 és fél hét) folyamatosan. Tegnap este irgalmatlanul elkezdett fájni a derekam és érzékeny a mellbimbóm, ezek pedig menzesz előtt 1 héttel szoktak jelentkezni, majdnem 2 hetem van még hátra. Tapasztalt már valaki olyat babatervező vitamin szedése közben, hogy változott a ciklusa valamilyen formában?

2019. szept. 18. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Trimeszter1. Első hónapban 3 nappal előbb jött meg tőle, utána pedig szinten 3 nappal elobb, de azt nem nevezném menzinek, mert csak barnaztam, azt is iszonyat keveset. Abba is hagytam. Utana csak folátot szedtem, ma teszteltem egy pozitivat. :)
2019. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 Gratulálok!! Boldog babavárást! 😘
2019. szept. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!