Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív, ma negatív,...

Tegnap pozitív, ma negatív, miért?

Figyelt kérdés
Még 2 nap van a nemvártig, tegnap reggel 25ös teszt pozitív, ma a 10es negatív, Mind2 reggeli elsőből. One step tesztek.
2019. szept. 19. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Mert a one step xar


Tesztelj normálissal, elmaradt menzesz után

2019. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehet, többek között sajnos az is, hogy kémiai terhesség volt. Ezért nem tesztelünk idő előtt. Holnapután ha nem jött meg, tesztelj, addig sajnos senki sem fogja tudni megmondani neked, hogy mi van
2019. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. szept. 19. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt nem tesztelünk. Alaptörvény.
2019. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek tesztelni nem várt előtt????

Aztán ha megjön,nagy csalódás mi? Sok itt a mazochista

2019. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én se értem miért kell a menzesz előtt tesztelni. Pont az ilyen szituk elkerülése végett kell akkor tesztelni ha már késik mininum 3 napot. De a legtutibb az 1 hét.
2019. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt 5 nappal 10-es teszt negatív a 25-ös tesztek meg pozik voltak. Bár nagyon halványak ( baromi vacakul voltam ezért teszteltem) 10-es teszt csak nem várt után lett pozi... kész vicc... és felesleges vele tesztelni, meg mensi előtt is :)


Én is csak az egyértelmű tünetek miatt mertem. Akár holnap is tesztelhetsz, de mensi előtt ritkán erősödik, biztosabb, ha késik :)

2019. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!