Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, aki volt már várandós!...

Lányok, aki volt már várandós! A fogantatás után 1 héttel érezhetek valami furcsát a hasamban? Olyan puffadtság érzés, meg szurkálás van bennem, de még nem teszteltem. Lehet hogy csak bebeszélem, de kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sőt kár "meg akar jönni" érzésed is lehet.
2010. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akár. Bocsánat. :o)
2010. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen! Érezhetd! Nekem volt egy vetélésem! Rá három hónapra újra próbálkoztun és már az első hónapban összejött! Én 2 hét után mielőtt meg kellett volna jönnie, ugyanazt éreztem mint az elsőnél! Mellfeszülés, has szurkálás! Kérdeztem is az ismerőseimtől, hogy érezhetem e, ha terhes vagyok és azt mondták nem! Rá két hétre teszteltem és pozitív lett! Most pedig már három hónapos a kislányom!Úgyhogy bármi elképzelhető! Sok sikert és boldog babavárást!
2010. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Múltkor hasonló kérdést írtam ki én is és egyértelmű nem volt rá a válasza mindenkinek. Vasárnap kéne megjönnie, érzékenyek a mellbimbóim és már hétfő óta olyan fura a hasam. Reménykedek.

Sok sikert mindenkinek!

2010. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hetes volt a babó mikor észrevettem hogy terhes vagyok,de nem volt egy tünetem sem csak a menzim késett,na jó és székrekedésem volt de azt nem gondoltam hogy a baba miatt van:-)
2010. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves 11:31 - a semmi tüneted az azt jelenti, hogy mellfeszülés se és semmi se? mert én 7főre nem várom és nekem sincs :( de ami fontos, grat a gyerkőchöz :) Lia
2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!