Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez az érzés?

Mitől lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy napja késik a havim (a 29. napon vagyok). Duphastont szedek, ami mellett múlt hónapokban már barnáztam ezerrel a 28. napon. Egy hete fáj a mellem, ma este meg arra ébredtem, hogy mindjárt meg fog jönni. Fel is készültem, hogy reggel a betéten lesz valami. De nem volt. Napközben érezgettem a hasam alját, de du. 5-kor szintén semmi sem volt a betéten. Nagyon szeretnénk babát a férjemmel. Volt más is így hogy ilyen "mindjárt megjön" érzése volt? Mikor merjek tesztelni? Előre is köszi a válaszokat. Egyébként a duphaston szedését nem hagytam abba. Nem akarok kockáztatni.

28L


2011. okt. 17. 18:49
 1/3 anonim válasza:
szerintem tesztelhetsz nyugodtan. de benne van a pakliban, hogy késik pár napot a gyógyszertől. én így jártam párszor. legyél addíg semleges. pozitívat kívánok.
2011. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!Majd megírom az eredményt! :)
2011. okt. 18. 06:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma, a 31. napon teszteltem egy nagy POZITÍVAT!:)
2011. okt. 20. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!