Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nappal ezelőtt 18 mm-es...

Két nappal ezelőtt 18 mm-es domináns tüszőt látott az orvosom 19 mm-es nyálkahártyával. A coklusnapot nem tudom. Pco-s vagyok, ezells ellenére hónapok óta nincs menstruáció. Mikorra reped meg? Van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Illetve, az ultrahang elött eljezdtem szedni a norcolutot, hogy megjöjjön. Utána vettük észre a tüszőt. Kihatással lehet a korábban bevitt mesterséges progeszteron az ovulációra?

2019. szept. 21. 09:14
 1/6 A kérdező kommentje:
# kezelés ellenére nincs menstruáció# akart lenni ;) siettem ;)
2019. szept. 21. 09:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen túkvastagodott elöregedett nyálkahártyával esélytelen.
2019. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta, nagyon jó táptalaj.
2019. szept. 21. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Butaság. Ez már el van öregedve.
2019. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg túl vvastag, nem tudja befúrni sem magát...A mnyh kb 12 mmesen teljesen érett ekkor válik le mensivel, a tied nagyon vasstag, a beágyazódás is 8-12mm-be történik. Tipikusan a túl vékony is túl vastag sem jó. Ha E vitamint szedsz, azt gyorsan felejtsd el. IR, pajzsmirigy hogy áll. Ha azokat kezelitek, ha kell, akkor javulás várható. Kitartás, tudom nehéz, de sokat olvasgass a témában, ne hagyd magad egy dokira... Nekem pl az első doki egyből clostyval tömött! mivel nem volt peteérésem... Persze nem a kezelésre ment rá, hanem a semmiből akarta kierőszakolni a peteérést. Amint jó dokit találtam jó irányba küldött, meg is mondta odabent minden ok. Kiderült a pajzsmirigy gond és hozzá egy kis IR, ahogy kezelve lett 3. hónapban terhes maradtam. Ne ragadj le egy dokinál, mert nem feltétlen fog segíteni, ha tojik bele. Olvass, sokat! Nekünk 7 év kellett összesen...
2019. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 momoka 2002 ***** válasza:
A norcolut progi tartalmu,igy ha elkezded szedni az a tuszo mar nem fog megrepedni. Cisztava alakul. 10 napot szoktak szedni ilyen esetben,majd abbahagyod es levalik a nyalkahartya,jo esetben. Kicsit erosebb lesz a verzes, a vastag nyalkahartya miatt a progi meg megvastagitja. Nalam a menzi utan peteeres segitot kaptam,igy volt rendes ovu es utanna menzi. Nem tudom a te dokid mit akar elerni progival.
2019. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!