Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elott 5 nappal...

Menstruacio elott 5 nappal teherbe esni?

Figyelt kérdés
5 nap mulva kell megjonnie.Kiszakadt a gumi.Telibe belem ment aminek nem kellet volna.. 27-28 napos ciklusaim vannak.Kozep idoben meg volt a peteeresem.Vegyek be esemenyutanit vagy ilyenkor nem szukseges?
2019. júl. 23. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm kislánya menstruáció előtt 2 nappal fogant. Ha semmiképp nem férne bele most egy baba, akkor inkább eseményutáni.
2019. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze h teherbe lehet esni. Én nem szórakoznék ezzel
2019. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehetséges.
2019. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár elég ritka.
2019. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hat igazabol fel el mulva lenne esedekes hogy babat tervezunk... de annyira nem lenne nagyon gaz ha most osszejott volna.. ugyhogy lehet h nem bombaznam magam hormonokkal..de elsore megijedtem.De hogy foganhat meg ha volt kozep idoben peteeresem?? Ha esetleg osszejonne akkor 5 nap mulva mar nem jon meg? Tesztelni mikor teszteljek?
2019. júl. 23. 22:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Fel ev* bocsi elirtam
2019. júl. 23. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha peteérésed volt is, lehetséges, hogy tüszőrepedésed nem. (Ezt csak uh-n látni)

Ne vegyél be akkor, valószínűleg nem fog összejönni, ha mégis, akkor az a 6 hónap már majdnem mindegy, ha csak nem fontos okokból vártatok volna annyit..

2019. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy jöhet össze, hogy a pete nem lokodott ki közepidoben, de az egyuttlet kivalthatta ezt.
2019. júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 28 napos ciklusnál 31 napon történt aktusból lesz babám. Késett gondoltam napok múlva úgyis megjön, hát nem. Attól az aktusból két hétre lett pozitív a teszt.
2019. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Mar csak 3 napom van a mensiig. De most olyan erzes mintha barmelyik percben meg akarna jonni pedig ilyen nem szokott lenni hat meglatjuk mi lessz...
2019. júl. 25. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!