Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes ha a nemiszervére...

Tomi62 kérdése:

Lehet terhes ha a nemiszervére élveztem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel épp szeretkeztünk, gumi nèlkül.Érztem hogy el kell mennem ezért màr azelőtt egy 10-15 masodpercel kihúztam és a nemiszerve fölső részére mentem el.

1 óra elteltével arra hivatkozott valami folyt belőle.Lehet terhes ?


2019. szept. 21. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, össze-vissza beszélsz. Először azt írod, érezted, hogy el kell menned, és odaélveztél. Aztán meg azt, hogy az egész bentlét csak pár másodperc volt, és az előváladék volt az, ami oda ment. Most akkor mi van?


Akárhogy is történt, felelőtlenség, nagyon is, mert egy leendő gyerek életével szórakoztok, aki ha megfogan, mindenhogy szívna: ha megszületne, azért, mert nem kívántan születik, ha meg elvetetitek, azért. K.rvára komolyabban kéne ehhez hozzáállni. Lehet szexelni, de ésszel. Annyi mód létezik a védekezésre.

2019. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok leendő apuka!
2019. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete menstruált, akkor pont hogy most van peteérése...
2019. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!