Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 12. dpo-n vérből kimutatható...

A 12. dpo-n vérből kimutatható már a terhesség?

Figyelt kérdés
Ma volt egy nagyon,alig látható haloványka tesztem... nem tudom eldönteni. Viszont holnap van az évfordulónk és két éve próbálkozunk, jó ajándék lenne az este meglepihez :)
2019. szept. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyél már ostoba! 12. dpos halvány tesztből még simán lehet időben megjövő menstruáció és kémiai terhesség. Akkor mit fogsz mondani a férjednek, azt hogy bocs mégse?! Gondolkozz kicsit...
2019. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Azt elfelejtettem odaírni, hogy vérvétel ide vagy oda, pozitív véreredményből is lehet negatív eredmény 1 nap alatt. De te tudod.
2019. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos igaza van az előttem szólónak. Nem is olyan rég nekem is volt egy rakás halvány pozitív éa mégis megjött időre.... aznap még egyet teszteltem, mert egy hete olyan tüneteim voltak, mint a kisfiamnál, erősebb pozitív lett vérzés ellenére. Másnap mégis erős vérzésem lett és negatív tesztem. Kémiai volt, valami elindult.


Csak ajándék miatt korán ezzel lepni meg a párodat, nem szerencsés, pláne, hogy a férfiak amúgy sem szeretik a talánt csak a biztosat.


Inkább örüljetek később, mint szomorú emléket hagyjon bennetek az évfordulótok.

2019. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A házassági évfordulótól nem termelődik gyorsabban a HCG.
2019. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 12.dpon lett eros pozi tesztem...de sajnos missed abbal vegzodott tegnapelott..
2019. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!