Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kitolódott pé-nél mikor...

Nyuszóka3 kérdése:

Kitolódott pé-nél mikor kimutatható a terhesség? 2 hete késik a nemvárt, produkálom a tüneteket, orvos tapintásra korai terhességet mond de a mai uh-n semmi! Teszt negatív! Bízhatok még benne, hogy van babó?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit javasolt? Gondolom par nap mulva ujabb uh.Vervetelt nem csinaltak,hogy van-e hcg a szervezetedben?
2016. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt korrekt a doki mert nem küldött vizelet,vérvétel.Annyit mondott,hogy 1 hét múlva kontrol.
2016. jan. 7. 18:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Iszonyúan gúnyos volt pedig ő volt az aki vizsgált és beutalt!
2016. jan. 7. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Remek..:/ klassz doki! Masik nem tudna megnezni? Ha igy jartal keresnek masik orvost. 1# voltam
2016. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mar megemelkedett benned a HCG annyira, hogy tuneteket produkalsz, akkor mar a tesztnek is ki kellene mutatnia.
2016. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 7. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a teszt később mutatja ki a terhességet de ezért is kellene egy vérvétel.
2016. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem olyan régóta késik (hétfőn kellett volna megjöjjön), szagundorom van, alig tudok aludni (pedig simán szoktam 10-12órákat is), de a teszt negatív :(
2016. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!