Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki hétvégére nem várja?...

Van aki hétvégére nem várja? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 17:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Már a 2. Napja késik és még hála istennek mindig nem érzek semmit, a mellfeszülésen (ami egyébként szinte sosincs) és a kis szúrkákon kívűl.


Volt már egy vetélésem, ami a 4 napon kijött egy menstruációval, szóval én kivárom a 4. Napot még :(

2019. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
2 napja késik és nagyon halványan mintha ott lenne a teszten a 2.vonal...holnap újra teszteltek.. drukkolok Nektek!
2019. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
En közben ellőttem a Gabriel tesztet nem várt reggelén azaz ma dr negatív. Mensi egyelőre nincs
2019. szept. 27. 08:49
 14/39 anonim ***** válasza:
Hát csajok, nem tudom... Én írtam, h +lett a teszt (Gabriel és medi lab). Ma csináltam x epilt, az meg negatív, nagyon max.szellemcsíkos...
2019. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Én tegnap x-epillel kezdtem és iszonyat halvány lett ..illetve szellemcsíkos inkább..délután veszek másfajta tesztet mert az x epilre eddig mindenki azt írta hogy később mutatta a terhességet csak ki..így halkan gratulálok Neked !! :)
2019. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
@15: milyet veszel? Majd írj! :) Nekem még egy x-epilem van, a hétvégén nem is fogok tudni venni, úgyhogy most már spórolok vele :D
2019. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. Ezt én tettem fel, szerintem facelle tesztet veszek...


Feltennéd a teszteket amiket csináltál?

Üdv.15 ös :)

2019. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem a 28. Napon (nem várt előtt egy nappal) a predictor early es a clearblue is azonnal mutatta a csíkot, ahogy szivta fel a vizeletet. Ez délután volt, csináltam egy xepilt js az negativ volt. Masnap reggel csinaktam megint egy xepilt reggeli vizeletbol es az is erős pozitiv lett :) nagyon szoritok mindenkinek, 4+6 kismama :)
2019. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
@15: nem csináltam képet, eszembe sem jutott... Az x-epil kb olyan volt, mint a tied, de már megszáradt az is.
2019. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, csináltam egy vizeletsugaras baby boomot is, az rögtön pozi lett. Majd megpróbálom fényképezni is, csak nyüzsgés van most.
2019. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!