Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezd el nőni a has,...

Mikor kezd el nőni a has, terhesség alatt? 4 hetesen már lehetséges? Saját tapasztalatokat is várok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hetesen? dehogyis. akkor a baba alig 1 mm. kb. 12-16 hetesen kezd el látszódni ruha nélkül.
2010. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 hetesen, de alkattól, magasságtól is függ, nekem 5 hónaposan látszott
2010. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nőtt a hasad, még biztos nem a babától. Ilyenkor gyakori a haspuffadás, attól lesz.
2010. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elején nekem semmi nem látszódott. Aztán egy kicsit puffadtam, de azt is csak én vettem észre. Nekem igazából nőni csak a 20-22 héten kezdett. Addig csak a család látta rajtam, senki más nem.

28 hetes pocis

2010. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes kortól kezdődött a puffadás, a 12. héten már mindenki látta a hasamon, hogy terhes vagyok. Most 25 hetesen pedig hatalmas a pocakom. (vékony testalkatú vagyok /voltam :-D )
2010. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék!:D én nem vagyok terhes,csupán kiváncsi voltam erre.

köszönöm.

2010. júl. 16. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már alig vártam, hogy látszódjon, de aki nem tudta, hogy terhes vagyok, annak még a 26. héten sem tűnt fel a pocakom. A terhesség vége felé nőtt nagyot és gyorsan.

1 éves kislány anyukája

2010. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!