Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg gyanus jelek ezek?

Terhesseg gyanus jelek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok csajok

A hom 37,1 nincs semmilyen folyasom,ma kellett volna megjonnie.Borzasztoan szurkal a jobb petefeszkem,es faj az alhasam.A melleim szurkalnak.Allnadoan ehes vagyok,es faradt is.De tudom hogy ezeket be lehet kepzelni.Teszteltem penteken,de az negativ volt.10-es teszttel.Az tunt fol,hogy nincs folyasom,pedig mindig vizes szokott lenni a mensi elotti napokban.Mult heten suru kremes folyasom volt,peteerestol kezdodoen,aztan harom napja elmult.Tesztelni csak akkor szeretnek ujra,ha szerintetek is van ra esely hogy ezek terhesseg jelei.Rengeteg nega tesztem volt es nem akarom ujra...Elore is koszi a valaszokat


2011. okt. 31. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Holnap vagy szerdán csinálj tesztet, ha baba van, akkor már kimutatja.

Drukkolok!! Majd írj

2011. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Reggel még 1 teszt!

És drukkolok!

2011. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféleképpen tesztelj újra 2-3 nap múlva! Ilyen korai fázisban nem nagyon szokott konkrét tünete lenni, max a fáradtság... minden hányinger, szagérzékenység, mellfeszülés, szédülés inkább már 7. hét után. Bár ez lehet személyenként változó.
2011. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt és idején bő krémes folyásom volt,ez tűnt fel,mivel máskor tök száraz vagyok,mielőtt megjön.De tesztelj,az a biztos,hisz mindenki másképp működik :))

4+5

2011. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
koszonom csajok.:))Voltam mar terhes,akkor vizes folyasom volt elotte es aztan bo kremes.szoval ez tenyleg valtozo.Majd megirom,hogy mi lett,remelem jo hirekkel szolgalhatok.Puszi
2011. okt. 31. 17:07
 6/15 A kérdező kommentje:
sziasztok.Mensim meg nem jott meg,hom magas,csinaltam ma tesztet ami negativ.ha nagyon nezem esetleg van rajta csik,de lehet halucinalok...:))))Nem tudom.A mellem faj,suru kremes folyasom van,tegnaptol,es a mellbimbom korul besotetedett.Kicsit gorcsol a hasam,de nem veszes.Nem tudom..akkor a tesztnek pozinak kene lenni erosen nem?
2011. nov. 3. 12:52
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg most sem jott meg.Hom magas,ugyanaz mint tegnap...
2011. nov. 4. 13:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem is fog. én is 37,1-el lettem terhes:)))))drukkolok, reggeli első vizelet tökéletes lesz a teszthez
2011. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
koszi a drukkot.:))Remelem,igazad lesz.:))Megirom az eredmenyt,barmi is legyen.Puszi
2011. nov. 4. 14:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia!nekem még mindig csak halványak a csíkjaim, és vasárnap kellet volna nem megjönnie!nekem is ezek a tüneteim, azok kivül h nekem nem fáj a mellem, cserébe izomlázam van!:)megy a drukk!!!
2011. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!