Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire korán jelentkezhetnek...

Mennyire korán jelentkezhetnek a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

6 nap után már vannak jelek? Émelygés, hányinger?

Kérlek segítsetek!


Nektek mikor voltak az első jelek?


2019. szept. 28. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar émelygés nincs.


Van akinek rossz közérzet, szurkálás

De ezek csak utóbb igazolódnak a terhesség jeleként, hsien sok dologtól lehet.


Beágyazódástól termelődik hcg, ami az a hormon, ami az általad említett tünetetek okozHATja.

Ez pedig 7-10 nap.. Azután is fokozatosan emelkedik, ha ez megtörtrbt, jöhetnek a tünetek


/ nekem nem volt/

2019. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6 nap a beágyazódáshoz nem elég, így, ha most te érzel bármit is (nyilván ezért kérdezted) Az nem terhességtől van. Az teljesen igaz, hogy az ember nem robot és nem óramű pontos, de alsó hangon is, ha a csillagok is úgy álltak és minden azonnal összejött, akkor is minimum 9 nap kell ovutól, nem aktustól! De ez normális esetben inkább 10-12 nap, tehát mensi előtt 2-4 nap. De százalékosan azért jóval többen vannak akik csak elmaradt mensi után produkálnak tünetet.



Nekem korán jöttek a tünetek mivel ovuteszteltem, meg hőgörbét is vezettem így napra pontosan tudom, 10. napon már rosszul voltam, 11. napon görcsölgetett a hasam és megszédültem, nekem ez 5 nappal mensi előtt, mert 16 nap szokott lenni a luteálisom. 11.napon délután már halvány pozi lett a tesztem is, tehát, ha terhesség miatt van tünet, akkor már a teszt is mutatja mivel a hcg miatt jönnek a tünetek.

De nekem ugye ez korán volt, még is 10 nap kellett az első még bizonytalan tünethez.


Türelem, jah és 7 év próbálkozás után, szerintem egyértelműen tudtam, hogy baba lesz, mert tényleg más volt mint előtte a sok sok sikertelen hónapban halucinált tünetek xD

2019. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából 2 nappal az esedékes menstruációm előtt mondtam a páromnak, hogy nem jó a gyomrom, hányingerem van, émelygek. Terhességre akkor pont nem gondoltam, kaotikus hónapunk volt, alig voltunk együtt. 2 napja késett mikor megcsináltam a tesztet ami erős pozitív lett. Hogy a terhességtől voltam e akkor már rosszul nem tudom, de 8 hetesen már kórházban feküdtem vészes hányással. Szerencsére a lányom egészségesen született és a13.-14. hét körül elmúlt a folyamatos rosszullét.
2019. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!