Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevennétek fél éven belül a...

Bevennétek fél éven belül a második eseményutáni tablettát vagy kockáztatnátok?

Figyelt kérdés

Stabil (táv)kapcsolatban élünk viszonylag a férjemmel, van már egy 2 éves lányunk, anyagi problémáink nincsennek azt leszámítva hogy gőzerővel saját házra gyűjtünk.

Egy újabb gyermek csak azt a problémát okozna hogy jelenleg nagyon kicsi a lakásunk, 2 3 évig meg még nem jön össze a saját ház, másodszor azt hogy félek az újabb császártól, mert altatni kellett, máshogy sajnos nem is lehetséges ezután sem egy korábbi gerinc műtét miatt.

Aztán pedig szeptemberben óvoda, jó lenne kicsit egyedül az első évben azt követően pedig ismét elmenni dolgozni ha a kislányom már nem lesz annyira beteges mert gondolom az óvoda első évében sűrűn előfordulna.

Mi magunk sem döntöttünk abban hogy szeretnénk e még gyereket vagy sem, ez egy nagy hezitálás, főleg nekem mivel nagyja részt engem érint.

Ezeket leszámítva viszont nem lenne gond az újabb gyerek.

Nekem pénteken múlt el, és a ciklusom általában 31 naposak és 5napig menstruálok.

Tudom lehet kósza peteérés is, viszont minimális az esélye.

Mivel szombat éjszaka történt még lenne időm bevenni.

Segítsetek légyszíves dönteni.

Mondjuk szerintem édesanyám véleményét is kikérem mert úgy érzem a legjobb tanácsadó ő lenne. Csak lehet hogy mégsem fogom mert neki is sok a problémája mert 2 nap múlva műtik.

27N


2019. szept. 30. 10:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy óvszerrel védekezünk, ami sajnos elszakadt, az aktus követően vettük észre hogy a vége teljesen megadta magát.
2019. szept. 30. 10:10
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Pénteken mult el és szombaton szexeltetek?Ha jól értettem,kizárt hogy teherbe ess!
2019. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan, hogy kizárt, főleg nem mensi utáni első napokban, hiszen a spermium 5 napig él, ő meg kb. a 7. napján van. Nem kockáztatok, ha nem akarok gyereket. Viselem a következményeit.
2019. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem venném be, mert nem leszel terhes.
2019. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszek a véletlenekben, főleg nem fél éven belül kétszer. Önkritikát gyakorolnék és bevenném a tablettát.
2019. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem édesanyád véleményét kellene kikérned, hanem az orvosodét. Adhatna tablettát, ha már magatoktól védekezni nem nagyon megy sikeresen.
2019. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az orvosom azt mondta ki írja ha nem szeretnék gyereket.

Egyébként próbáltam a fogamzásgátló tablettákat is de sajnos nagyon rosszul voltam tőle.

Viszont ezután az esett után fontolóra veszek más megoldást! Vagy spirált vagy az injekciót!

2019. szept. 30. 10:36
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Csak hogy kizárt a terhesség: nekem vasárnap múlt el a menzeszem, hétfön voltunk együtt a párommal és ikreket szültem ebböl az együttlétböl.
2019. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem venném be, ha becsúszik, becsúszik.


Mondjuk én nagyon sok dolgot másképp csinálnék, mint te (otthon ülni egy évig és várni, h beteg legyen a gyerek WTF?). Szóval nem hinném, h egy rugóra jár az agyunk.

2019. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Bevenném. És átállnék más védekezésre, ha féléven belül másodszor kényszerülnék esemény utánira.
2019. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!