Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehèrje nyák a 6. dpon?

Tojásfehèrje nyák a 6. dpon?

Figyelt kérdés

Ez az első inofolicos hónapom. Ovuteszt alapján 22.-èn volt ovum, de nyákom ekkor nem volt. Erre most szombaton egyszer csak megjelent, egy dèlutánig, ès azonnal el is tűnt. Kíváncsiságból csináltam gyorsan egy ovutesztet is, de persze full negatív. Úgyhogy 22.-èn volt tuti.

Hiába kerestem róla infót, sehol nem írta senki, hogy ilyen kèsőn mièrt lehetett.

Jelnek gondolom mèg korai, de azèrt remènykedem, hátha segít az inofolic.

Volt úgy valaki? Jelentett valamit, vagy simán semmit?


2019. szept. 30. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Bedilizel, ha mindenhol jeleket keresel. Idd az inofolicot, ahogy mondta az orvos/ahogy irja a prospektus es a tobbit bizd a termeszetre.
2019. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg ne keress jeleket. Én is ezt csináltam, meg ovu teszt meg stb. Szed a vitaminokat, mensi után két naponta vagy igény szerint szex.

Most volt az első teljes inofolic-os hónapom. Azt mondtam én nem tesztelgetek, nem nézegetem a napokat. Együtt voltunk ahogy jól esett. 2 napja kellett volna megjönnie, ma teszteltem pozitívat.

Nekem viszonylag korán 11-12. Napon van ovum. A ciklusaim átlag 36 naposak így, de nyák az mindig ovu után van néhány nappal. Ezt már a dokim is megerősítette.

2019. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!