Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ugy terhes, ha kremes...

Lehetek ugy terhes, ha kremes nyak alatt szeretkeztünk es nem nyulos tojasfeherje alatt?

Figyelt kérdés
A nyulos megszunese utan 4 nappal voltam egyutt a baratommal. Nektek szokott segiteni a nyakotok figyelese? Nem ment el bennem, csak tortent egy kis baleset, amit rovid idon belul/ vagy azonnal eszleltunk es abbahagytuk. A ciklusaim eleg valtozoak, amiota menstrualok volt mar 17 napos is es 32 napos is
2019. máj. 6. 11:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

A nyák segít a katonáknak feljutni. Viszont ha krémes attól függetlenül is gond nélkül teherbe lehet esni ha az ovulációd környékén voltatok együtt


Mi terveztük a babát, de ovuláció idején full sivatag voltam, mégis sikerült

2019. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Eddig ugy vettem eszre hogy a nyulos nyak eltunese utan ket hettel megjon. A 17.napon volt a baleset, a 9. Es 10.napon is egyutt voltunk,de akkor nem tortent semmi problema. 11.-13.napig volt nyulos a nyak, 14.napban atment kremesbe majd par napig eltunt
2019. máj. 6. 12:10
 3/28 A kérdező kommentje:
36,4 most a testhomersekletem, raz a hideg.. mikor volt a nyakom akkor kijott ket nagyobb pattanas, ami minden honapban, menzesz elott is 1-2 nappal kijon egy nagy, de mpst semmi nincs egyelore (de szedtem pattanasok ellen bogyot, igy lehet, hogy azert nem jon mar)
2019. máj. 6. 12:27
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
A nagykonyv szerint a ciklus barmelyik napjan teherbe lehet esni, meg menstruacio alatt is a spontan peteeres miatt.
2019. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Spontan peteeres nincs, hisz benne is van a neveben, hogy eres, tehat hosszabb folyamat. (Orvos mondta)
2019. máj. 6. 12:55
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Akkor spontan ovulacio, nekem is orvos mondta, hogy ilyen letezik. Kedves kerdezo, en kivanom neked, hogy ne legyel terhes.
2019. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Koszonom! Esemeny utanit nem akartam bevenni es remelem jol is dontottem. A tobbi aktusbol nen lehetett semmi, mert ott nem szakadt ki, csak a legutobb, viszont akkor sem ment el bennem
2019. máj. 6. 13:11
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sosem volt nyulos nyákom. Csak krémes.

Mégis sikerült teherbe esnem.

15+2hkm

2019. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Ebben az esetben elvileg valóban nem lehetnél terhes. Akkor van rá esély, ha valamiért mégis rosszul értelmezted, esetleg nálad kicsit máshogy kell figyelni.

Mivel ha jól értem az eseményutániból már kifutottatok, úgyis mindegy, várd a következőt. Amúgy én sem vettem volna be ebben az esetben. (A jó döntés szerintem a kockázatok mérlegelésében rejlik, ha annyira nagyon rossz lenne, ha mégis becsúszna, hogy megéri az a párezer forintot és a hormonbombát, akkor be kell venni.)

2019. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom napkozben mennyore szamit-e, de most lejebb ment a homersekletem, a mehszajam is es nyitottabb, puhabb (reggel fentebb volt es kemenyebb)
2019. máj. 6. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!