Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik, mai teszt...

9 napja késik, mai teszt negatív. Lehet még baba?

Figyelt kérdés

Sosem késett, inkább előbb jött meg. Negatív a teszem. Lehet még pozitív a tesztem?Nem mérem a hőm, de ma még értem 37,1. Nem görcsölök, nem fáj a mellem sem. Mint mikor még szokott jönni. Furcsa. De az is, ha baba lenne, akkor halvány csík nak már lennie kellene nem? Vagy lehet késői peteérésem volt? Nagyon bizonytalan így az egész

🙄


2019. okt. 3. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
9 nap késésnél két csíkos lenne a teszt, ha terhes lennél.
2019. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha szabályos ciklusaid szoktak lenni, akkor ekkora késésnél már a doki is igazolná, nemhogy a teszt. Ha bizonytalan vagy hcg vérvétel magán úton, aznapi eredménnyel. Szerintem nem vagy terhes.
2019. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2019. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után már legalább halvány pozitívnak kellene lennie a tesztnek.
2019. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor ne is tesztelek újra hétvégén ugye? Doki azt mondta, ha szerdáig nem jön meg. Menjek be.
2019. okt. 3. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én, ha babát terveznék, tesztelnék amíg nem jön meg. De nyilván ekkora késéssel mindenképp doki, főleg, ha ő mondta, hogy iksz ideig nem jön meg menj be. Addig a teszt max a pénztárcádat vékonyítja, ahogy mondják a remény hal meg utoljára. Bár úgy gondolom nem vagy terhes, de a teszteléssel ártani nem ártasz. Ahogy érzed.
2019. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Holnap azért tesztelek reggel. Még mindig nem jött meg. És csak a jobb oldalam szurkál picit.
2019. okt. 4. 16:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött, jó sok késéssel. Köszönöm mindenkinek.
2019. okt. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!