Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztemet megnéznétek?...

Ovu tesztemet megnéznétek? Elbizonytalanodtam

Figyelt kérdés

sziasztok. májusban volt egy vetélésem, elkezdenénk újra próbálkozni,ma voltam dokinál, azt mondta nem lát peteérést, ma vagyok a 15. napon, de az ovum olyan 20 nap korul szokott lenni, csináltam ovu teszteket ès nem tudom eldönteni hogy tegnap lett volna, vagy most nincs egyáltalán? doki azt mondta hogy lehet hogy már túl vagyok az ovun ès azért nem látja, vagy a vetélés után nem állt vissza, azt mondta hogy ha 3 hónapig nem jön össze, akkor menjek vissza ès ad gyógyszert. mutatom az ovus képemet, remélem kivehető, a bal oldali a mai.

[link]


2019. okt. 3. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt van még egy kép, ha kivehetőbb, a legalsó a mai,
2019. okt. 3. 13:59
 2/6 A kérdező kommentje:
2019. okt. 3. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy erősödött, de lehet, hogy egy érzékenyebb teszt kellene következő holnapban, mondjuk facelle.

Ha ez gyenge teszt akkor az az erősödés az ovu is lehetett.

2019. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudom milyen ez a teszt, mert most használtam először
2019. okt. 3. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan higyj az orvosnak, mert mi se tudunk mást mondani. Vagy túl vagy rajta vagy nincs és azért nem lát semmit. Egyébként ha volt is ovuláció, akkor kellett volna látnia a Douglas üregben pici folyadékot.


Illetve ha nagyon ragaszkodsz az lh teszthez és van viszonylag pontos ciklusod, akkor kövi hónapban csinálj megint ilyen tesztet, de úgy hogy betartod a hanszalati utasítást nem pedig vaktában össze-vissza.

2019. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vaktában össze vissza csináltam most sem! 4 napja kezdtem, ès mindig ugyan abban az időpontban csináltam, de köszi a tanácsot😊
2019. okt. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!