Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Konkrétan a kérdésem az az...

Konkrétan a kérdésem az az lenne, hogy mely országokban engedélyezik azt, hogy teherbe essek úgy, hogy *semmi bajom, illetve ilyen módon melyik országban engedélyezik azt, hogy megválaszthassam a gyerekem nemét? Nekem ez is fontos!

Figyelt kérdés

Lenne egy kérdésem: 32 éves egyedülálló nő vagyok, nincs pasi a láthatáron, de nekem nem is kell, nem tudnék szerelmes lenni egy férfiba se!

Gyereket szeretnék, de, hogyan? Mindenképpen mesterséges megtermékenyítéssel szeretnék teherbe esni, de nem vagyok meddő! Szóval így Magyarországon nincs esélyem ilyenre!

* nem vagyok meddő, tehát csak egyszerűen gyereket akarok, úgyhogy én egyedül nevelem fel őt, apa nélkül!

Olyan válaszokat nem kérek, hogy a gyereknek márpedig apa kell!

Köszi a választ!

Sziasztok


2008. nov. 16. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is ha megvan a megfelelő anyagi háttered akkor jó! Nem tudom Mo.n lehet-e,de szerintem sperma bankhoz kellene fordulnod! Nincs ebben semmi különös ha te egyedűl szeretnél gyereket!!! Nézz utána itt a neten a lehetőségeknek! Sok sikert!
2008. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, amit hallottam nemrég az, hogy Spanyolországban lehet megválasztani a gyermek nemét, ezen kívül még 1-2 országban de azokra nem emlékszem, Czeizel Endre foglalkozik ilyesmivel, ő biztos tudna neked segíteni, de hogy hogy lehet őt elérni, azt nem tudom.
2008. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon a gyermek nemét nem lehet megválasztani, sőt az ilyen irányú beavatkozásokat a törvény szabadságvesztéssel bünteti.Csak akkor lehet, ha valamilyen öröklődő betegséget lehetne így elkerülni.

Wikipédián vagy Goggle-ben sztem keress rá, milyen országokban lehet nemet választani + mesterséges megtermékenyítést.

2008. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Pontozz le nyugodtan! Lehet, hogy pénzed van, hogy felneveld, de egy gyermek egészséges mentális fejlődéséhez igenis kell egy apa!
2008. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia itthon is simán lehet gyereked egyedülállóként, bár a nemét nem választhatod meg.

A főnöknőm is így babásodott le, azóta majdnem fél éves a kisfia. A Kaáliban csinálták neki az inszemet, a spermát pedig a Cryo-ban vette.

A törvény azt mondja ki, hogy akkor veheted ezt igénybe, ha korodból és családi állapotodból kifolyólag máshogy nincs esélyed gyerekre.

Bár ha ezt nézzük, lehet, hogy téged túl fiatalnak mondanak majd...

2008. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mizujs?
2009. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!